اخبار تکنولوزی: خصوصیات اخلاقی متولدین مرداد ماه

به گزارش گروه وبگردی پارسا؛دوازده  ماهِ سال، دوازده ماهِ متفاوت که از نظر بسیاری از افراد هر کدام دارای خصوصیات و ویژگی‌های خاص و منحصربفردی هستند و برخی آنچنان غرق در این وادی می‌شوند مقایسه واقعیت با نوشته‌ها برایشان جدی می‌شود که آن را مبنای زندگیشان قرار داده و برخی دیگر نیز صرفا از باب سرگرمی به آن نگاه می‌کنند که هر کدام از این طرز تفکر‌ها قابل احترام است.

پارسا نیز قصد دارد از باب سرگرمی خصوصیات اخلاقی متولدین مرداد ماه را مرور کند پس با ما همراه باشید.

مردادماهی ها!

عاشق، عاشق شدن است و معشوق خود را غرق هدایای خود می‌کند.


بیشتر بخوانید: مهمترین شایعات نجومی دنیا 


تلاش می‌کند تا رابطه عاشقانه بی نقصی را خلق کند.

مشخصات کلی متولدین مرداد ماه

پر محبّت، متنفّر از دروغ، واقعاْ قدرتمند، ثابت قدم، عاشق شهرت، بسیار مغرور، سر حال و بشّاش، خودخواه و جاه طلب، بد پیله، خود بزرگ بین، مقتدر، مؤدّب، فعّال و کوشا، با ثبات و پایدار، قوی و با قصد، اهل معنویّات، خود نما، عاشق تعریف و تمجید، با جرأت و شهامت، رهبر و فرمانروا، زود گول می‌خورد، پر انرژی، بلند نظر، صدّیق و مهربان، سخاوتمند، وفادار، شجاع، علاقه‌مند به زندگی تجمّلی، لجوج، حساس، پر توقّع، پر تحمّل، دوستِ واقعی، یک پدر نمونه، بی ریا، رام شونده، دارای خشمی طوفانی، مدافع و پشتیبان اطرافیان، علاقه‌مند به موسیقی، باید مورد ستایش قرار گیرد، کمی حسود، کار آمد، دست و دلباز و تا حدودی ولخرج، با گذشت، ولی خودخواه، بدون کینه، فاقد بد ذاتی، خون گرم، ظریف کار، سریع الانتقال، خوش سیما و شکیل، همیشه تمیز، یک دفعه و ناگهانی عصبانی میشود، بسیار مؤدب و مورد احترام مردم.

پیشنهاد ویژه :   اقتصادی : حذف سامانه‌ای که می‌تواند "امنیت تمام پروازهای کشورمان" را به خطر اندازد - اخبار پارسا

خصوصیات اخلاقی متولدین مرداد ماه

خصوصیات اخلاقی مرد متولد مرداد ماه

یک شیر ژیان و سر کش، یک عاشق پاکباز، یک دوست واقعی و یک پدر نمونه، بی پرستش نمی‌تواند زندگی کند دل او از آئینه پاکتر و روشنتر است، اما خشم او هم توفانی هم سهمگین خواهد بود. اغلب آدم‌های کارآمدی هستند به نحوی که اغلب کار‌های منزل را شخصا و با مهارت تمتم انجام می‌دهند.


بیشتر بخوانید: راهنمای شناخت خواستگار از کف دست!


متولدین این ماه عموماً دارای طبعی گرم و خشک بوده خوشرو و مهربان هستند. گاه زود خشمگین می‎شوند، ولی زود آرام می‎گیرند. اینان افرادی خوش گذران هستند.

گاه مورد تهمت قرار می‎گیرند، اما، چون با گذشت هستند، از آن می‎گذرند.

اینان معمولاً در زندگی راه راست در پیش می‎گیرند و کمتر به انحراف کشیده می‎شوند. اغلب افرادی با عزت و دارای طبعی بلند هستند. بعضاً به مقامات بالا می‎رسند.

اغلب والدینشان را زود از طبعی بلند هستند. بعضاً به مقامات بالا می‎رسند. اغلب والدینشان را زود از دست می‎دهند. در زندگی زناشویی، اغلب در اختلاف هستند، اما از فرزند خیر و نفع می‎بینند.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز: شواهد جدید، وجود سیاره نهم منظومه شمسی را کاملا تایید می‌کنند

خصوصیات اخلاقی متولدین مرداد ماه


بیشتر بدانید: رنگ ماه تولد شما و مفهوم آن چیست؟ 


عموماً در سن ۷ و ۱۹ سالگی باخطر مرگ مواجه می‎شوند و اگر از آن بگذرند، بیش از ۷۰ سال عمر خواهند کرد.

شراکت برای آنان سازگار نیست.

متولدین این ماه با هر کس شراکت کنند، زیان خواهند دید. رز‌های یکشنبه، روز خوبی برای آنان است.

در ضمن انگشتر عمیق با آن‌ها سازگار است.

خصوصیات اخلاقی زن متولد مرداد ماه

باهوش، گرم و جذاب، شیک پوش، با شخصیت، خواهان تجمل، ریاست طلب، دوستدار تعریف و تمجید و کدبانو، در دوستان تاثیر بسیار مطلوب بر جای می‌گذارد.

مادری مهربان و صمیمی که می‌کوشدفرزندان خود را مستقل و دارای اعتماد به نفس بار بیاورد.

خصوصیات اخلاقی متولدین مرداد ماه

متولدین زن این ماه طالع بلندی دارند. اینان ذاتاً خوش بیان، خوش طبع، بلند بالا و اغلب لاغر می‎باشند. اینان در اوایل زندگی با مشکلات و رنج مواجه می‎گردند، اما هر چه جلوتر می‎روند، به آرامش و آسایش دست می‎یابند. به خصوص پس از ازدواج، اغلب زندگی خوبی خواهند داشت و همواره در رفاه و آرامش به سر خواهد برد.

پیشنهاد ویژه :   اخبار ویژه: عرضه هواوی P Smart در بازار ایران آغاز شد

این زنان اگر چه فرزندان کمتری نسبت به زنان متولد ماههی دیگر خواهند داشت، اما لازم است آنان را از قسم دروغ برحذر دارند و همچنین از به دست آوردن مال حرام.


بیشتر بخوانید: عادات خوب و بد متولدین هر ماه در رابطه عاطفی 


عیب این زنان این است که اغلب زود به جوش می‎آیند و خوشتنداری خود را از دست می‎دهند.

در ضمن یک خطر بزرگ اغلب این زنان را تهدید می‎کندو انشا الله با صدقه و توسل، برطرف خواهد شد. لباس‎های سفد و سبز و همچنین انگشتر فیروزه با آنان سازگار است.

پارسا/