تفریحی و گردشگری: «آنها» را در خیابان ببینید

تفریحی و گردشگری: «آنها» را در خیابان ببینید

کارگردان این نمایش در گفتگو با پارسا در مورد جزییات آن گفت: «آنها» روایتگر داستان مردی متهم به کیف دزدی ست که در فضای پارک پس از تعقیب و گریز بوسیله یک سرباز کلانتری دستگیر می شود. مردم برای فهمیدن قصه و ماجراجویی، دور آن ها جمع می شوند و طی یک روند نمایشی متهم برای مردم چندین قصه مختلف از زندگی خود تعریف می کند تا بی گناهی اش را اثبات کند. سرانجام سرباز دست وی را با دستبند به نرده های پارک می بندد و دنبال شاکی او که زنی خانه دار است می رود و در ادامه با مداخلۀ زن خانه دار صحنه دزدی بازسازی می شود و اینجاست که همه متوجه یک اشتباه بزرگ می شوند.

بهمن گرامی تصریح کرد: این نمایش با ساختاری رئالیستی شروع می شود و در ادامه با مشارکت مردم وارد کنش و واکنش های جذابی می شود که دیدنی است.

وی افزود: در این نمایش بنده به همراه بازیگرانی چون سعید الهیاری، محمد قبادی نژاد، پریسا کهکش پور، میترا مسائلی، یسنا ربیعیان، نگار علامه و عطا فرزین ایفای نقش می کنیم.

پیشنهاد ویژه :   تفریحی و گردشگری: درخشش هنرمندان ایرانی در جشنواره موسیقی روشندلان تونس

علاقمندان برای دیدن این نمایش می توانند پنجشنبه ۲۷ مهرماه رأس ساعت ۱۷:۰۰ به سی و سه پل و رأس ساعت ۱۸:۴۵ به میدان نقش جهان و در تاریخ ۲۸ مهرماه رأس ساعت ۱۷:۰۰ به پل خواجو مراجعه کنند./