تفریحی و گردشگری: برای اجرای امر به معروف و نهی از منکر نباید از چارچوب قانون خارج شد

تفریحی و گردشگری: برای اجرای امر به معروف و نهی از منکر نباید از چارچوب قانون خارج شد

پارسا، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شمیم ولایت، آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان که با حضور استاندار و مدیران کل دستگاه های عضو در دفتر نماینده ولی فقیه در استان تشکیل شد، بر لزوم همدلی و همکاری دستگاه های مختلف جهت اجرایی شدن قانون امر به معروف و نهی از منکر تأکید کرد و گفت: امر به معروف و نهی از منکر جامعه را در مقابل تهاجم های دشمنان مستحکم می کند.

رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان با بیان این مطلب که امر به معروف و نهی از منکر دو فریضه الهی و وظیفه همگان است، و با اشاره به موضوع جلسه تصریح کرد: ساماندهی باغ تالارهای استان جز با همکاری همه دستگاه های ذیربط میسر نخواهد شد.

عضو مجلس خبرگان هدایت اظهار داشت: برای اجرا کردن قانون امر به معروف و نهی از منکر نباید از چارچوب قانون خارج شد و باید برای مقابله با ناهنجاریهای موجود در باغ تالارها، از مجاری قانونی اقدام کرد.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز: طرح مسکن حمایتی و اجتماعی کمیته امداد ابلاغ می‌شود/ مناطق محروم در اولویت دریافت خدمات مسکن مددجویی

در این جلسه، رسول زرگر پور، استاندار اصفهان نیز ضمن تقدیر از فعالیتهای صورت گرفته اظهار داشت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان به صورت علمی، پژوهشی، منطقی و منظم کار را دنبال می کند و استانداری نیز در حد ممکن کمک های لازم را انجام خواهد داد.

وی از تصویب در اختیار قرار دادن یک نفر از نیروهای آموزش و پرورش به ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر شهرستانها در شورای آموزش و پرورش خبر داد و گفت: استانداری به عنوان نماینده دولت بر اجرایی شدن امر به معروف و نهی از منکر تأکید دارد و معتقدیم شرایط کنونی، درخور مردم استان اصفهان نیست.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام عبدالهی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان به ارائه گزارشی از فعالیتهای صورت گرفته پرداخت و برگزاری جلسات منظم ستاد در شهرستانها و مشخص شدن نحوه آموزش ضابطان قضائی را از دستور کارهای این جلسه عنوان کرد.