تفریحی و گردشگری: نمایشگاه عکس «بالکان، میراث مشترک» در سعدآباد برگزار می‌شود > پارسا

در برنامه ای مشترک بوسیله سفارت بلغارستان در ایران و مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد، از تاریخ ۲۸ خرداد تا ۴ تیر ۱۳۹۷، نمایشگاه عکس با عنوان «بالکان، میراث مشترک» در موزه هنرهای زیبا برگزار می‌شود و مراسم افتتاحیه آن در ساعت ۱۶ روز دوشنبه ۲۸ خرداد ماه خواهد بود.

به‌گزارش پارسا به‌نقل از روابط‌عمومی سعدآباد، این نمایشگاه شامل ۱۱۴ قطعه عکس از آثار ایو هادجیمیشف هنرمند صاحب نام بلغاری است که طی آن میراث مشترک فرهنگی و باستان شناسی کشورهای شبه جزیره بالکان، از جمله یونان ، آلبانی ، بلغارستان ، مجارستان ، بوسنی و هرزگوین ، کرواسی، اسلوونی ،جمهوری مقدونیه صربستان، مونته‌نگرو، رومانی و ترکیه از دوران باستان تا قرون وسطی به نمایش در آمده است.

هادجیمیشف متولد ۱۹۵۰ و رئیس انجمن عکاسان بلغاری و عضو افتخاری انجمن عکاسی سلطنتی این کشور است و تاکنون نمایشگاه‌های زیادی در نقاط گوناگون جهان برپا کرده است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه همه‌روزه از تاریخ ۲۸ خرداد تا ۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۹ تا ۱۹ به موزه هنرهای زیبا  به نشانی میدان تجریش، خ ولیعصر (عج)، خیابان شهید فلاحی، خیابان شهید طاهری، مجموعه فرهنگی تاریخی  سعدآباد مراجعه کنند.

پیشنهاد ویژه :   تفریحی و گردشگری: آرش پاکزاد: من میکسر نیستم، فیکسرم!