تفریحی و گردشگری: پیام تبریک رئیس سازمان میراث‌فرهنگی به مناسبت عید فطر > پارسا

معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در پیامی ضمن تبریک عید سعید فطر به مسلمانان جهان، رمضان را ماه تجلی اصیل‌ترین جلوه‌های میراث معنوی توصیف کرد.

به‌گزارش پارسا به‌نقل از مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، متن پیام تبریک علی‌اصغر مونسان به شرح زیر است:

«یکتاپرستی از دیرباز با روح ایرانیان عجین بوده است و ازاین‌رو آموزه‌های دین مبین اسلام را با جان‌ودل پذیرا شده و ضمن باقی اصالت و هویت شریعت نبوی، رنگ و جلوه‌ای زیبا و دل‌انگیز به آن بخشیده‌اند. رمضان المبارک، ماه ضیافت خدا و آزمون خودسازی و دلدادگی به خالق هستی نیز هم چون بسیاری از واجبات دین اسلام، در سرزمین کهن ما تجلی اصیل‌ترین جلوه‌های میراث معنوی است و عید سعید فطر، شادمانه‌ترین روز مسلمانان جهان نیز، همراه با گنجینه‌ای ارزشمند از آیین‌های مقدس و متعالی.

شمیم خوش بهار جان‌ها، عید طاعت و بندگی، بار دیگر روحمان را می‌نوازد و به یمن حضور عاشقانه در یک ماه ضیافت الهی، برکات بی‌شمار این ایام معنوی را در سراسر جهان اسلام جشن می‌گیریم.

پیشنهاد ویژه :   تفریحی و گردشگری: فرانسه با موسیقی ایرانی بهاری شد

فرارسیدن عید فطر، عید رحمت و مغفرت و اخوت را به پیشگاه حضرت ولیعصر (عج)، مقام معظم هدایت، رئیس‌جمهوری و خادمان محترم مردم در دولت، ملت بزرگوار ایران و مسلمانان سراسر جهان تبریک و تهنیت می‌گویم و برای امت اسلامی روزهایی سرشار از همدلی و برادری، سعادت و بهروزی آرزومندم.»