جوانکده : روزانه بیش از ۱۰ هزار نفر از نمایشگاه الکامپ‌ ۹۷ بازدید خواهند کرد/ الکامپ کم مخاطب نیست

مدیر امور نمایشگاه‌های داخلی نمایشگاه بین‌المللی در گفت‌وگو با پارسا:

روزانه بیش از 10 هزار نفر از نمایشگاه الکامپ‌ بازدید می‌کنند/ الکامپ کم مخاطب نیستحمیدرضا آملی مدیر امور نمایشگاه‌های داخلی نمایشگاه بین‌المللی تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری پارسا؛ با بیان اینکه در سال ۹۶ روزانه ۱۰ هزار نفر از نمایشگاه الکامپ‌ بازدید کردند، اظهار کرد: این رقم در سال ۹۷ بیشتر می‌شود و قطعا این نمایشگاه کم مخاطب نیست.

مدیر امور نمایشگاه‌های داخلی نمایشگاه بین‌المللی تهران تصریح کرد: ۱۲ سالن نمایشگاه به گروه‌های کالایی سخت‌افزار، نرم‌افزار، خدمات الکترونیک، ماشین آلات اداری، اینترنت، شبکه‌های اطلاع رسانی، لپ‌تاپ، تبلت‌، وب‌ سایت‌ها، حوزه تلفن همراه و هر آنچه که مربوط به آی تی است، اختصاص می‌یابد.

وی با بیان اینکه در سال گذشته فضای ناخالص نمایشگاه به متراژ ۵۰ هزار مترمربع به صورت سرپوشیده در اختیار متقاضیان قرار گرفت، تصریح کرد: در مجموع ۳۰ هزار مترمربع به طور خالص و با احتساب غرفه‌های موجود در تمام فضای نمایشگاه در اختیار آن‌ها قرار گرفت.

آملی با بیان اینکه ۴۰۰ شرکت ایرانی و ۴۰ شرکت خارجی در سال گذشته در الکامپ‌ شرکت کردند، گفت: امسال هم به شکل مرسوم از کشورهای آلمان، آمریکا، اسپانیا، انگلستان، ایرلند، تایوان، ترکیه، رومانی، روسیه، ژاپن، دانمارک، سوئد، سوئیس، چین، فرانسه، هلند، مکزیک، کره شمالی و برخی کشورهایی که معمولا در این نمایشگاه اماده می‌شوند، شرکت می‌کنند.

پیشنهاد ویژه :   جوانکده : آخرین اظهار نظر پلیس در مورد زمان و جزئیات اجرای طرح ترافیک جدید

وی با تاکید بر اینکه این نمایشگاه جزء نمایشگاه‌های بزرگ است، افزود: تمام سایت نمایشگاه با توجه به حجمی که دارد، در اختیار نمایشگاه الکامپ‌ است و از بین مخاطبان زیادی که می‌آیند، عمده آن‌ها دانشجویان و فعالان حوزه آی تی هستند.

آملی با تاکید بر اینکه مشارکت کنندگان‌ به صورت تخصصی در نمایشگاه شرکت می‌کنند، گفت: بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، رایانه و تجارت الکترونیکی که معروف به الکامپ‌ است، از ۶ تا ۹ مرداد ماه و از ساعت ۱۰ تا ۱۸ برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه برگزار کننده نمایشگاه، سازمان صنفی رایانه‌ای کشور است،تصریح کرد: اجرای نمایشگاه بوسیله شرکت راهکار‌ تجارت کوشا است.

آملی در پایان خاطرنشان کرد: نمایشگاه الکامپ‌ در مقایسه با نمایشگاه بهاره خیلی پر مخاطب نیست، اما کم مخاطب هم نیست و جزء نمایشگاه‌های بزرگ به شمار می‌رود.

پارسا/

استفاده از تمام فضای نمایشگاه بین المللی برای برگزاری نمایشگاه الکامپ ۹۷