حسینیه پارسا: جشن عید فطر در «وقتشه»با حضور ۴ کمدین معروف

حسینیه پارسا: جشن عید فطر در «وقتشه»با حضور ۴ کمدین معروف

جشن عید فطر در «وقتشه»با حضور 4 کمدین معروفبه گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی پارسا؛برنامه تلویزیونی «وقتشه» به تهیه‌کنندگی ابوالفضل صفری، به مناسبت عید سعید فطر، سه قسمت ویژه را از پنجشنبه ۲۴خرداد تا شنبه ۲۶ خرداد روی آنتن می‌فرستد.

سامان گوران، حسام ناصری، علی گالشی و یوسف کرمی، چهار کمدینی هستند که در این سه قسمت با یکدیگر مسابقه می‌دهند و  بوسیله کامران تفتی، مجری برنامه مورد داوری قرار می گیرند که فضایی شاد و مفرح در جریان این رقابت ایجاد شده و حضور تماشاگران در استودیوی برنامه به نشاط بیشتر آن منجر شده است.

این برنامه روز پنجشنبه ساعت ۱۹ و برنامه‌های دو روز بعد ساعت ۲۱ از شبکه نسیم پخش خواهند شد.

سامان گوران (متولد ۱۹ دی ۱۳۶۴ در خرم آباد و دانش‌آموخته رشته بازیگری تئاتر است. وی با بازی در سریال طنز خنده بازار با تقلید افرادی همچون مهران مدیری، علی دایی، رضا صادقی، مهدی فخیم‌زاده و عادل فردوسی‌پور به شهرت رسید.

حسام الدین ورجاوند ناصری ملقب به حسام ناصری متولد ۴ اردیبهشت ۱۳۶۲ در تهران است و از سال ۱۳۸۶ با دعوت محمد طارمی در رادیو با برنامه سفارشی کار خود را شروع کرده و سپس برنامه راه شب در جمعه شب ها را اجرا کرده است. آشنایی او با محمد قنبری از تهیه کنندگان تلویزیون او را برای اجرای به شبکه سه کشاند و سپس برای اجرای برنامه رمضانی به شبکه تهران رفت. او سپس بخش مسابقه خوانندگی برنامه «سه شو» را اجرا کرده و مدتی است بار طنز فعالیت‌های خود را بیشتر کرده است.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز : ضرورت اجرای مدیریت سبز در دانشگاه‌های کشور/عدالت فقط توزیع ثروت نیست

علیرضا گالش هنرمند عرصه تقلید صدا و شومنی و معروف به نام قارنلی (متولد۱۸ مهر۱۳۶۴) است، او در سن ۱۴ سالگی اولین اجرای خود را به نمایش گذاشت و در صحنه شدیداّ مورد استقبال مخاطبان خود قرار گرفت. این اتفاق انگیزه کافی برای ادامه این رشته هنری را در او ایجاد کرد. قارنلی ساکن شهرستان کردکوی است.

وی در سال ۱۳۷۸ شروع به کار هنر در عرصه طنز کرده و در حال موجود در راستای تقلید صدا و شومنی مشغول است.

یوسف کرمی نیز هنرمند طنزپرداز، زاده کرمانشاه است و سال‌ها است در زمینه تقلید صدا فعالیت ویژه‌ای دارد.

برنامه تلویزیونی «وقتشه» پس از پایان این ویژه برنامه‌ها، با موضوعات جدید، فصل تازه‌ای را آغاز خواهد کرد.

پارسا/

«وقتشه» با حضور ۴ کمدین معروف عید فطر را جشن می‌گیرد