حسینیه پارسا: خاطره جالب بازیگر روز واقعه از درخت توت و ناظم مدرسه!/ جناب خان راز خرید میلیونی نیمار را فاش کرد!

خندوانه شجاع نوریبه گزارش خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی پارسا؛ شب گذشته دومین قسمت از سری پنجم برنامه تلویزیونی خندوانه، همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان به روی آنتن شبکه نسیم رفت.

در بخش ابتدایی برنامه، امیر کربلایی زاده با هیجان بسیار خوب و جذاب وارد صحنه شد و استندآپ کمدی خود را اجرا کرد.

اولین مهمان خندوانه در سری پنجم، علیرضا شجاع نوری بازیگر فیلم سینمایی «روز واقعه» بود.

در ابتدای گفتگو، شجاع نوری گفت: از لطفی که به من کرده اید تشکر می‌کنم. من اولین مهمان پنجمین فصل خندوانه هستم. فرا رسیدن ماه مبارک رمضان را تبریک می‌گویم؛ ما در یک صفاتی با هم شریک هستیم و این ماه همگی در یک مهمانی قرار می‌گیریم. ان شاء الله که حالمان خوب باشد.

سپس، جوان از حال و هوای شیراز سوال کرد. شجاع نوری گفت: شیراز بسیار زیباست؛ اردیبهشت یکی از بهترین زمان‌های این شهر است.

بازیگر فیلم روز واقعه خاطره ای از زندگی اش در شیراز تعریف کرد و گفت: من مدرسه‌ای به نام شاه چراغ می‌رفتم. دبستان را تا کلاس چهارم آنجا بودم؛ یک درخت توت داشتیم که کم و بیش توت داشت، اما یکی از ثمرات این درخت این بود که برای ناظم مدرسه چوب فراهم می‌کرد و ما با آن چوب تنبیه می‌شدیم!

پیشنهاد ویژه :   حسینیه پارسا: جشنواره موسیقی فجر همچنان در صدر اخبار/ ساز و نوای آهنگ ایران برای جام جهانی در دستان رودکی

وی افزود: بعد از اینکه دانشگاه قبول شدم، از شیراز به تهران آمدم و رشته‌های زیست شناسی، فلسفه، بازیگری و زبان ایتالیایی خواندم.

بازیگر فیلم «محمد ص» در خصوص فرزندان خود عنوان کرد: دو پسر و دو دختر دارم. شایا و طا‌ها آهنگساز و تنظیم کننده گروه موسیقی دنگ‌شو هستند. در این لحظه،  به طور غیر منتظره شایا در برنامه موجود شد و به گفتگو با رامبد جوان و پدر پرداخت. شایا برای اولین بار قطعه جدیدی را که در برنامه خندوانه و در حضور پدر رونمایی کرد و خواند.

در بخش دیگر جناب خان به برنامه اضافه شد. جناب خان گفت: رامبد خوشحالم کردی که جورج کلونی را آوردی. ایشون خیلی خوشتیپ هستند. شجاع نوری هم گفت: جناب خان از دیدنت خوشحال شدم. اولین بار که در تلویزیون دیدمت با خودم گفتم این کار می‌کند؟ برای مخاطب جذابیت دارد؟ الان خوشحالم که این اتفاق افتاده.

جوان پیرامون رفاقت شجاع نوری با آبادانی‌ها سوال کرد و  او گفت: در زمان جنگ بیشتر با آبادانی‌ها همشهری شدیم. حتی در زمان جنگ مسابقات فوتبال بسیاری با آبادانی‌ها داشتیم.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز: آموزش نحوه اجرای بازی های پلی استیشن ۲ در رایانه

شجاع نوری درباره حرفه بازیگری هم عنوان کرد: یکی از جذابیت‌های بازیگری این است که طعم دیگری بودن را می‌چشیم و یک فرصت داریم تجربه خلبانی، پزشکی و … را داشته باشیم. شجاع نوری از حال این روز‌های جناب خان سوال کرد. او گفت: خوب نیستم؛ مجرد موندم، پیر شدم و …

شجاع نوری هم ادامه داد: ان شاء الله بعد از مدت‌ها غیبت فرصت‌های جدید برای تو به وجود می آید و ساختار‌های جدید را تجربه می‌کنی. ممکن است اتفاق جدیدی رخ دهد و تو رشد بیشتری کنی.

اما جناب خان در بخشی از برنامه دیشب، کنایه‌ای هم به تغییرات نرخ ارز در کشور زد. جناب خان در قسمت های قبل خندوانه، خود را یکی از مالکان و سهامداران پاری سن ژرمن معرفی کرده بود. او در برنامه دیشب، زمانی که رامبد جوان از چگونگی خرید و تامین بودجه چندین میلیونی نیمار برای بازی در پاری سن ژرمن پرسید، گفت: من ۲۰۰ میلیون یورو بابت خرید نیمار پول خرج کردم. لبو فروختم و با پولش نیمار را برای تیم خریدم! رامبد جوان از این موضوع تعجب کرد و گفت: آن وقت با نرخ روز یورو حساب کردی؟ که جناب خان گفت نه من با یوروی جهانگیری حساب می کنم! این حرف جناب خان باعث خنده حضار و رامبد جوان شد.

پیشنهاد ویژه :   دفاعی ، امنیتی: مذاکره بهترین راه حل برای حل اختلافات میان کشورهاست

در پایان برنامه رامبد جوان از حضور بانوان قهرمان قوتسالیست کشورمان در برنامه امشب خندوانه خندوانه خبر داد و جناب خان هم در این باره گفت: فردای قهرمانی این بانوان، یک روزنامه‌ای تیتر زده بود «آقایی دختران فوتسالیست‌ در آسیا».  وّلِک آقایی نبود؛ آنها خانمی کردند!

 

گزارش از الهام قبادی

پارسا/