دفاعی ، امنیتی: طی نامه‌ای صورت گرفت درخواست مجمع عدالتخواه دانشگاه تهران از مسئولان برای حضور در جمع دانشجویان

دفاعی ، امنیتی: طی نامه‌ای صورت گرفت درخواست مجمع عدالتخواه دانشگاه تهران از مسئولان برای حضور در جمع دانشجویان

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پارسا، مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه تهران ( از دفاتر اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی) طی نامه‌ای از سران قوا، مسئولان نظام، وزرا و معاونان دولت خواست تا به مطالبه هدایت در خصوص حضور مسئولان در دانشگاه عمل کرده و با حضور در جمع دانشجویان به مطالبات و دغدغه‌های آنها گوش دهند.

بنابراین گزارش، مقام معظم هدایت در خصوص حضور مسئولان در دانشگاه‌ها فرمودند: « من عقیده‌ام این است که مسئولین باید در دانشگاه‌ها شرکت کنند؛ رؤسای سه قوه، مسئولین میانی، رئیس صدا و سیما، مسئولین سپاه و نیروهای مسلح؛ اینها بروند با دانشجوها جلسه بگذارند و حرف های گفتنىِ دانشجوها را بشنوند. و من به شما عرض بکنم؛ آنها هم برای دانشجوها حرف های گفتنی زیادی دارند. هیچ چیزی جای این گفت‌وگوی رو در رو و چهره به چهره را نمی گیرد؛…من آن وقتی که توانایی جسمی بیشتری داشتم، زیادتر در دانشگاه‌ها شرکت می‌کردم؛ از مثل من و سنین من و اشتغالات من، گمان نمی کنم جوان ها خیلی انتظاراتی داشته باشند؛ اما مسئولین کشور نه، می توانند و باید شرکت کنند. من الان هم از همین جا به مسئولین سفارش می کنم که در جلسات دانشجویی شرکت کنند؛ بیایند، بشنوند از دانشجوها، و بگویند به دانشجوها.»

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز: برخی حاضرند حاج‌ احمد مدفون بماند ولی قصه آنها خدشه‌دار نشود

لازم به ذکر است در نامه این تشکل دانشجویی سخنان رهبر معظم انقلاب که به آن اشاره شد نیز آورده شده و از مسئولان ضروری شده با توجه به گذشت ۵ سال از این مطالبه هدایت به آن عمل کنند.

پارسا/