مدافعان وطن: وصیت‌نامه شهید حسین عابدی/ کافران می‌خواهند نور خدا را خاموش کنند اما خدا نخواهد گذاشت

دپو// منتشر نشود//وصیت‌نامه شهید حسین عابدی/ کافران می‌خواهند نور خدا را خاموش کنند

به گزارش پارسا، شهید «حسین عابدی» سال ۱۳۳۸ در تهران چشم به جهان گشود. وی با آغاز جنگ تحمیلی عازم جبهه حق علیه باطل شد و سرانجام ۱۱ اردیبهشت ۱۳۶۱ طی عملیات بیت‌المقدس به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

 

متن وصیت‌نامه‌ای را که از این شهید والامقام به یادگار مانده است، در ادامه می‌خوانید:

«بسم رب الشهداء و الصدیقین

چند کلمه‌ای وصیت‌نامه دارم که خدمت پدر و مادر گرامیم می‌نویسم، مادر جان بر تو بشارت باد که خداوند این سعادت را نصیب تو کرد که فرزندت شهید شد. البته اگر خدا قبول در راه خودش و برای تحقق آرمانش کند و دعا کنید که خداوند فنا شدن این جسم بی ارزش مورد قبول قرار دهد.

 

خداوند حکیم در قرآن می‌فرماید کافران می‌خواهند نور خدا را خاموش کنند با وجود کراهت کافران خداوند نورش را همچنان باقی خواهد کرد امروز روز نبرد، مبارزه و جهاد است روزی که خداوند می‌خواهد بنده‌اش را آزمایش کند و چه افتخاری بالاتر از این می‌تواند باشد که در این آزمایش پیروز بیرون بیاید و چه چیز را می‌توانیم با وعده روح خدا روح الله کنیم که می‌فرماید اگر کشته شوید سعادتمند و اگر بکشید باز هم سعادتمندید.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز: بدون ‌چانه‌زنی، لایحه تعدیل قانون کار را پس بگیرید - رفاه اجتماعی - سلامت اجتماعی

 

مادر این را بدان که خداوند بزرگ دعای بنده‌های دل شکسته خود را اجابت می‌کند و از تو می‌خواهم که در مرگم کوچکترین قطره اشکی نریزی و همچون شب عروسی من شادی کنید تا چشم دشمنان اسلام کور شود و از شما می‌خواهم تا همیشه گوش به فرمان امام باشید و از این نعمت گران‌بهایی که خداوند نصیب ما کرده حداکثر استفاده رو بکنیم و در آخر به تمام دوستان خوبم سلام می‌رسانم و امیدوارم که از من راضی باشند و در آخر از شما خداحافظی می‌کنم.»

پارسا/ ۱۱۱