پارسا نیوز: آتش سوزی ۳ خوپیرامونو پیرامون خیابان حکیم نظامی اصفهان » اصفهان امروز

پارسا نیوز: آتش سوزی ۳ خوپیرامونو پیرامون خیابان حکیم نظامی اصفهان » اصفهان امروز

به گفته روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان، بامداد امروز آتش نشانان این سازمان پس از رسیدن به محل حادثه، با آتش سوزی یک خوپیرامونوی ۲۰۶، یک سمند و یک پژوGLX که پیرامون کنار یکدیگر پیرامون خیابان حکیم نظامی پارک شده بودند روبرو می شوند.
به گزارش ایمنا، سه خوپیرامونوی سواری سحرگاه گذشته پیرامون خیابان حکیم نظامی اصفهان پیرامون کنار یکدیگر پارک بوده اند که دچار آتش سوزی می شوند.
محمد شریعتی، مدیر راوابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان پیرامون تشریح این حادثه گفت: حوالی ساعت ۲ و ۱۱ دقیقه بامداد گذشته با اعلامیه آتش سوزی سه خودوری سواری به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان نیروهای این سازمان از ایستگاه شماره ۳ به سرعت به محل اعزام می شوند.
وی ادامه داد: پس از رسیدن آتش نشانان به محل حادثه، با آتش سوزی یک خوپیرامونوی ۲۰۶، یک سمند و یک پژو GLX پیرامون کنار یکدیگر پیرامون خیابان حکیم نظامی پارک شده بودند روبرو می شوند.
مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه ۲ دستگاه خوپیرامونو به طور کامل شعله ور بودند، عنوان کرد: آتش قسمتی از خوپیرامونوی سوم را هم پیرامون بر گرفته بود که با سعی آتش نشانان هر ۳ خوپیرامونو خاموش شده و از گسترش آتش به منازل و خوپیرامونوهای دیگر جلوگیری شد.
شریعتی از بررسی همه جانبه علت این آتش سوزی خبرداد و خاطر نشان کرد: وجود باک پر از بنزین، مواد سریع الاشتعال پیرامون خوپیرامونوها و دخالت عامل انسانی از جمله احتمالات بروز این حادثه هستند که همگی نزدیک کارشناسان پیرامون حال بررسی است.


پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز: مدال «مریم میرزاخانی» به زنان نخبه علمی اهدا می شود - پارسا | پایگاه خبری