پارسا نیوز: آخرین تلفن هوشمند لنوو قبل از آن که عرضه گردد برای فروش گذاشته شد

پارسا نیوز: آخرین تلفن هوشمند لنوو قبل از آن که عرضه گردد برای فروش گذاشته شد

سری تلفن های هوشمند Moto G همیشه برای لنوو از اهمیت قابل ملاحظه ای برخوردار بوده است. حال فردی ادعا کرده که یکی از آخرین موبایل های این سری را که هنوز عرضه نشده است پیرامون اختیار دارد و می خواهد آن را به فروش برساند. گفتنی است که فروشنده از این تلفن هوشمند با نام Moto G5 Plus یاد کرده و اطلاعاتی از آن را فاش نموده است.

فروشنده اظهار کرده که موبایل مذکور تا اواخر سال ۲۰۱۷ روانه بازار نخواهد شد و با انتشار اندکی عکس از آن سعی داشته است تا از ادعای خود تصویری مصور ارائه دهد. همچنین، به گفته این فرد، پیرامون سخت افزار Moto G5 Plus از اسنپپیراموناگون ۶۲۵، چهار گیگابایت رم و ۳۲ حافظه داخلی استفاده شده است.

moto-g5-plus-1-525x700

پیرامون کنار مشخصات ذکر شده، فروشنده محصول مورد بحث از حضور دوربین پشت ۱۳ مگاپیکسلی و دوربین جلو ۵ مگاپیکسلی به همراه حسگر اثر انگشت پیرامون محقر نمایشگر Moto G5 Plus خبر داده است.

ظاهر این تلفن هوشمند شباهت بسیاری به عکس های فاش شده از Moto X دارد و احتمالا لنوو طراحی یکسانی برای تلفن های آینده خود پیرامون نظر گرفته است. به هر حال هنوز هیچ واکنشی از سوی لنوو صورت نگرفته و نمی توان از صحت اطلاعات منتشر شده اطمینان حاصل کرد.

پیشنهاد ویژه :   اخبار تکنولوزی: مدل STP در استراتژی‌های بازاریابی