پارسا نیوز : آپدیت انراجع بهوید ۷٫۱٫۱ برخی از کاربران نکسوس ۶ را به راجع بهدسر انداخته است

پارسا نیوز : آپدیت انراجع بهوید ۷٫۱٫۱ برخی از کاربران نکسوس ۶ را به راجع بهدسر انداخته است

چند روز قبل کاربران نکسوس ۶ پس از چند هفته وقفه، بالاخره توانستند به ایمیج و فایل های OTA انراجع بهوید ۷٫۱٫۱ دست پیدا کرده و این سیستم عامل را روی موبایل خود نصب نمایند، اما این خوشحالی دیری نپایید و به نظر می رسد به روز رسانی مورد بحث، Shamu را به مشکل اکوی بلندگو دچار می کند.

با نگاهی گذرا به انجمن های گفتگوی گوگل و وب سایت پیگیری مشکلات AOSP می بینیم کاربران زیادی از این موضوع گله کرده و نقایص گرداگردً مشابهی را عنوان می دارند، یعنی هنگام گفتگو از طریق اسپیکر، طرف مقابل صدای اکو، جیغ، یا نویزهای آزاردهنده ای را می شنود که ادامه مکالمه را ناممکن می سازد.

nexus6-android7

این مشکل به میکروفون مربوط می شود و صدای پخش شده از اسپیکر به گونه ای به راجع بهون آن راه می یابد، راجع به نتیجه طرف مقابل صدای خودش را نیز شنیده و این وضعیت، اکوی ناهنجاری را ایجاد می کند. البته با قطع میکروفون، نویزها نیز از بین می روند

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز : طرح تحول سلامت را به عنوان برنامه ای مهم در دولت دوازدهم ادامه می دهیم

برخی از کاربران با نصب مجدد نسخه ۷٫۰ سیستم عامل انراجع بهوید توانسته اند این مسئله را رفع نمایند، اما بازگشت به ۷٫۱٫۱ دوباره همین مشکل را به وجود آورده است. راهکار احتمالی دیگر یعنی حذف آپدیت های اپلیکیشن Phone و بازگشت به نسخه های کمیاب تر، نتیجه ای را راجع به پی نداشته است.

ظاهراً گوگل دیروز این مشکل را تأیید کرده و آن را به تیم توسعه انراجع بهوید ارجاع داده است، بنابراین انتظار می رود به زودی شاهد ارائه پَچ برای رفع این نقص باشیم.