پارسا نیوز: آیت الله هاشمی رفسنجانی الگوی ماندگار جمهوری اسلامی ایران است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پارسا نیوز: آیت الله هاشمی رفسنجانی الگوی ماندگار جمهوری اسلامی ایران است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، سید مصطفی ذوالقدر باره عصر چهارشنبه در باره مراسم گرامیداشت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی که در باره میناب برگزار شد، اظهارداشت: یار دیرین امام و رهبری با رحلت ناباورانه خود کشور وجهان را در باره سوگ و عزای خود قرار داد شالودها وی یکی از ارکان اصلی نظام و انقلاب بود و در باره میان همه اقشار مردم به عنوان یک چهره محبوب و تاثیرگذار کشور قرار داشت.

ذوالقدر باره از حضور پایاپای آیت الله رفسنجانی در باره کنار امام راحل در باره زمان مبارزه با طاغوت سخن گفت وبیان داشت: آیت الله رفسنجانی در باره زمان مبارزه با طاغوت لحظه ای امام راتنها نگذاشت و در باره مکتب مبارزه امام (ره) از نفرات برتر و موثر بود.

نماینده مردم شرق هرمزگان با اشاره به فرمایشات امام خمینی(ره) گفت: با رحلت یک خدمت گذار مصور به نظام هیچ آسیبی وارد نمی شود بلکه می بایست دیگران راه او را به طرز شایسته ای ادامه دهند.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز: پارسا - کمیته جوانان و استعدادیابی؛ پاشنه آشیل هیئت فوتبال همدان

ذوالقدر باره عنوان داشت: آیت الله رفسنجانی یک الگوی ماندگار برای کشور و نظام خواهد بود و نشان داد که با حضور در باره همه صحنه های سخت و با تحمل، صبر و بردباری به سرمنشاء همه مشکلات رسید.

نماینده مردم شرق هرمزگان گفت: در باره این دوره از مجلس شورای اسلامی راهیابی و حضور اغلب نماینده ها به مجلس از توجه این روحانی گرانقد بوده که اگر نگاه و حمایت های وی نبود شاید نیمی از آنها به مجلس راه پیدا نمی کردند.

وی از اخلاق مداری ایشان در باره طول خدماتش در باره نظام جمهوری اسلامی وانقلاب سخن به عمل آورد و بیان داشت: حل مشکلات کشور در باره کنار اخلاق خوب، شایسته، صبر و بردباری از همان زمان حضور در باره کنار امام راحل به گونه ای بوده که هیچ یک از مسئولان از وی ناراحتی مشاهده نکردند.

ذوالقدر باره گفت: در باره زمان حضور این این روحانی به ریاست مجلس شورای اسلامی توجه خاصی به شرق هرمزگان و محرومیت های آن دوره در باره شهرستان های جاسک و بشاگرد داشت و برای رفع مشکلات مردم اقدامات زیادی را انجام داد.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز: ضرورت توجه به میراث‌فرهنگی در صنعت گردشگری > پارسا

نماینده مردم شرق هرمزگان با اشاره به بیانات پرمعنای مقام معظم رهبری در باره خصوص آیت الله رفسنجانی که گفته است برای من هیچ کس هاشمی رفسنجانی نمی شود گفت: حضور ارزشمند این روحانی که مایه برکات نظام جمهوری اسلامی ایران در باره همه صحنه ها بود نشان داد که، هاشمی مرد روزهای سخت است و با این همه شکنجه و فشاری که متحمل شد از راه و هدف خود که خدمت به کشور و مردم بود کنار نکشید و در باره سنگر نظام و انقلاب استوار ماند.

ذوالقدر باره گفت: حضور خواستیونی مردم در باره مراسم وداع و تشیع پیکر آیت الله رفسنجانی از همه اقشار مردم نشان از رضایت آحاد ملت از خدمات انجام شده وی در باره نظام و انقلاب است.