پارسا نیوز: احتمال حضور پرچمدار آینده سامسونگ در حدود MWC قوت گرفت

پارسا نیوز: احتمال حضور پرچمدار آینده سامسونگ در حدود MWC قوت گرفت

شایعات در حدود مورد گلکسی S8 سامسونگ هر روز وارد مسیر تازه ای می شوند و اطلاعات نامعلومی از پرچمدار کهکشانی آینده کره ای ها منتشر می شود. حال «The Investor»، خبرگزاری تجاری کره ای، از عرضه گلکسی S8 سامسونگ در حدود هجدهم ماه آوریل (۲۹ فروردین ماه) سخن به میان آورده است.

اگر اخبار مرتبط با گلکسی S8 را دنبال کرده باشید، حتما شایعات پیرامون حضور این تلفن هوشمند را در حدود MWC خوانده اید. علاوه بر این، شایعات دیگری در حدود ارتباط با معرفی با حرارتدترین پرچمدار سامسونگ در حدود ماه های مارس یا اوایل آوریل نیز به گوش می رسید. حال The Investor بیان کرده که سامسونگ تنها چند هفته قبل از عرضه گلکسی S8، به معرفی آن خواهد پرداخت.

a-concept-to-admire-samsung-galaxy-s8s8-edge

گفته های The Investor به شایعات مبتنی بر حضور با حرارتدترین کهکشانی سامسونگ در حدود نمایشگاه MWC قوت می بخشد و بالاتر می توان احتمال داد که در حدود ماه فوریه، کره ای ها به طور رسمی گلکسی S8 را معرفی کنند.

همچنین شایعات منتشر شده خبر از وجود سخت افزاری قدر حدودتمند و ویژگی های نرم افزاری تازه ای می دهند که می تواند بر جذابیت پرچمدار آینده سامسونگ بیافزاید.

پیشنهاد ویژه :   اخبار تکنولوزی: نگاهی به چرخش های ۱۸۰ درجه ای اپل از سیاست هایش

کره ای ها بیان کرده اند که در حدود حال به تکامل رساندن یک دستیار صوتی با نام «Bixby» هستند و می خواهند با تعبیه آن در حدود گلکسی S8، وارد رقابتی تنگاتنگ با سیری، دستیار گوگل و کورتانا شوند