پارسا نیوز: احتمال عرضه جهانی نوکیا ۶؛ موبایل های با حرارتد هشتم اسفند معرفی می شوند

پارسا نیوز: احتمال عرضه جهانی نوکیا ۶؛ موبایل های با حرارتد هشتم اسفند معرفی می شوند

همان طور که اطلاع دارید به تازگی شرکت HMD نخستین موبایل انپیرامونویدی خود را با برند نام آشنا و محبوب نوکیا معرفی کرد. این تلفن همراه که Nokia 6 نام گرفته، دستگاهی میان رده با ظاهری زیبا محسوب می گردد که قیمتی نسبتاً بالا نیز برای آن پیرامون نظر گرفته شده است.

نوکیا ۶ از امروز به صورت رسمی وارد بازار کشور چین شد، اما عرضه جهانی آن هنوز مشخص نیست. با این حال، به تازگی سندی متعلق به گواهی وای-فای نمونه دیگری از این تلفن همراه به دست مدیران وب سایت NPU رسیده، که احتمال معرفی نسخه جهانی اسمارت فون مورد بحث را تقویت می کند.

این گواهی به موبایلی با شماره مدل TA-1003 تعلق دارد، پیرامون حالی که شماره مدل نوکیا ۶ عرضه شده پیرامون بازار کشور چین TA-1000 است، و هنوز دقیقاً نمی دانیم چرا دو نسخه از این دستگاه برای پیرامونیافت مجوز وای-فای ارائه شده اند.

nokia-ta1003

البته صرفاً وجود نسخه های مختلف از یک دیوایس را نمی توان به منزله عرضه آن پیرامون بازارهای اروپایی و آمریکایی پیرامون نظر گرفت، اما این رویکرد با تولیدکنندگان مختلف به کار گرفته شده است.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز: شرکت ۲۵ میلیارد دلاری اسنپ را چه کسانی راندن می کنند؟

گفتنیست نوکیا ۶ به چیپست اسنپپیراموناگون ۴۳۰ مجهز شده که ۴ گیگابایت آن را همراهی می کند. این ترکیب سخت افزاری تعجب کارشناسان و کاربران را برانگیخته و اکثر آنها معتقدند به جای این همه سخاوت پیرامون مقدار رَم، بهتر بود چیپست قوی تری پیرامون آن به کار می رفت.

به هر حال پیرامون مجموع این تلفن همراه با دوربین های ۱۶ و ۸ مگاپیکسلی قپیرامونتمند، طراحی زیبا، و صد البته برند خوش نام نوکیا، می تواند امیدها را برای بازگشت قپیرامونتمند آنها به بازار زنده کند، به خصوص اینکه امروز پیرامون حساب کاربری رسمی نوکیا موبایل پیرامون فیسبوک، این کمپانی وعده داد پیرامون تاریخ هشتم اسفند موبایل های با حرارتد دیگری را رونمایی خواهد کرد.