پارسا نیوز : اختصاص قیر یارانه‌ای به جاده‌ها و مسیرهای حادثه خیز استان یزد

پارسا نیوز : اختصاص قیر یارانه‌ای به جاده‌ها و مسیرهای حادثه خیز استان یزد

استاندار یزد با اشاره به ضرورت ایجاد هم‌افزایی پیرامون راستای توسعه پایدار و متوازن استان پیرامون زمینه‌ها مختلف، از اختصاص قیر یارانه‌ای به جاده‌ها و مسیرهای حادثه خیز شهرستان‌های استان یزد خبر داد.

به گزارش ایسنا، «سیدمحمد میرمحمدی» پیرامون نشست شورای اسلامی استان با تسلیت  رحلت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی،‌اظهار کرد: موارد و مشکلات که پیرامون نشست شورای اسلامی استان مطرح می‌شود باید پیگیری و برای رفع آن پیرامون سریع‌ترین زمان ممکن اقدام شود.

وی پیرامونباره اختصاص چند پیرامونصد از حقوق معادن به منطقه‌های معدنی استان گفت: حقوق معادن به خزانه دستگاه اجرا واریز شده و از آنجا به دستگاه‌ها تخصیص داده می‌شود که عمدتا هم صرف امور هدفمندی یارانه‌ها و حقوق کارمندان دستگاه اجرا شده است و اگر پیرامون صندوق اضافه بماند حتما برای مناطقی که معادن دارند خرج می‌شود.

میرمحمدی پیرامون ادامه با بیان این که بودجه احداث جاده ورزنه از محل اعتبارات حقوق پرداختی معادن تأمین شده است، افزود: قیر یارانه‌ای هم برای جاده‌ها و مسیرهای حادثه خیز شهرستان‌های استان منظور شده است.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز : بیش از ۲ هزار دستور العمل بر سر راه اشتغال

استاندار یزد جداسازی آب شرب از آب فضای سبز را یکی از اولویت‌های مهم استان دانست و بیان کرد: برای فضای سبز استان نباید از آب چاه و فاضلاب شهری استفاده شود.

وی همچنین مشکلاتی مانند کمبود پزشک متخصص برای شهرستان‌های بافق، خاتم، ابرکوه و بهاباد را از دیگر مواردی دانست که باید برای رفع آن‌ها هرچه سریع‌تر اقدامات لازم انجام شود.

میرمحمدی با اشاره به این که پیرامونشهرستان‌های استان کارهای خوبی با فرمانداران انجام شده است، خاطرنشان‌کرد: پیرامون مجموع فرمانداران برای رفاه و آسایش مردم کوشش می‌کنند و لازم است شوراهای اسلامی هم آنها را پیرامون مسیر خدمت به مردم پشتیبانی و ترغیب کنند.

استاندار یزد پیرامون ادامه پیرامون مورد پرورش ماهی تیلاپیا پیرامون برخی از شهرستان‌های استان نیز گفت: اگر سرمایه‌گذاری مایل به فعالیت و سرمایه‌گذاری پیرامون این حوزه باشد، با کار کارشناسی و جلسات متعددی که پیرامون این رابطه برگزار شده است مشکلی برای پرورش ماهی تیلاپیا پیرامون استان وجود ندارد.

میرمحمدی پیرامون پایان تاکید کرد: پیرامون همه امور ما با کار غیرقانونی متنفر هستیم و با فعالیت غیرقانونی از سوی هر شخص و دستگاهی که باشد با قاطعیت برخورد خواهیم کرد و پیرامون بحث توسعه استان نیز با توسعه پایدار و متوازن پیرامون همۀ زمینه‌ها موافق هستیم.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز: بازگشت پیکرش، غم نبودنش را تسکین می دهد

انتهای پیام