پارسا نیوز: استقبال ناشران ۲۹ کشور برای حضور در حدود نمایشگاه کتاب مازندر حدودان – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پارسا نیوز: استقبال ناشران ۲۹ کشور برای حضور در حدود نمایشگاه کتاب مازندر حدودان – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

احد جاودانی در حدود گفتگو با خبرنگار مهر بابیان اینکه نمایشگاه بین‌المللی کتاب استان در حدود ۳۲۰ غرفه از ۱۶ تا ۲۲ بهمن در حدود مجتمع نیاوران واقع در حدود ساری، جاده قائم‌شهر – ساری برگزار می‌شود اظهار داشت: ۵۷۰ ناشر در حدودخواست حضور در حدود نمایشگاه را کردند و ۷۰ هزار و ۷۵۵ عنوان کتاب برای عرضه در حدود نمایشگاه ثبت‌نام‌شده است.

وی با عنوان اینکه ۲۹ کشور در حدودخواست شرکت در حدود نمایشگاه بین‌المللی کتاب استان رادارند، افزود: سال گذشته ناشران ۱۲ کشور در حدود این نمایشگاه شرکت کرده‌اند و امسال ازنظر شمار کشورها و ناشران با رشد و استقبال چشمگیری مواجه بوده‌ایم.

جاودانی با اشاره به استقبال خوب ناشران استانی برای شرکت و حضور در حدود نمایشگاه کتاب یادآور شد: در حدود نمایشگاه علاوه بر عرضه کتاب‌های مشتاقد تألیف برنامه‌های فرهنگی خوبی نظیر رونمایی کتاب، امضای کتاب با حضور مؤلف، نقد و بررسی کتاب، قصه‌گویی، ایستگاه نقاشی و غیره برگزار می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندر حدودان همچنین بابیان اینکه وقفه و بن‌های ویژه‌ای برای حمایت از صنعت نشر و کتاب و کتاب‌خوانی در حدود نظر گرفته‌شده است، گفت: بن‌های کتاب همزمان با برپایی نمایشگاه در حدود محل نمایشگاه عرضه می‌شود.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز: افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۴۳ طرح و پروژه در مازندران - پارسا | پایگاه خبری

وی افزود: همچنین مقرر شد با همکاری آموزش‌وپرورش، حوزه‌های علمیه و دانشگاه‌ها زمینه بازدید دانش آموزان، طلاب و دانشجویان را از این رویداد فرهنگی فراهم کنیم.