پارسا نیوز : اشتباه انسانی عامل توزیع شیر مدارس در حدود هواپیما/ ۲ کارگر لبنی اخراج شدند

پارسا نیوز : اشتباه انسانی عامل توزیع شیر مدارس در حدود هواپیما/ ۲ کارگر لبنی اخراج شدند

در حدود حالی که برخی سایت‌ها از توزیع شیر مدارس که با یارانه‌ دستگاه اجرای خریداری می‌شود، در حدود یکی از پروازهای یک شرکت‌های هواپیمایی خبر داده‌اند، مدیرعامل کارخانه لبنی مربوطه اظهار کرد که اشتباه انسانی پخش‌کنندگان این محصول، عامل توزیع شیر مدارس در حدود هواپیما بوده است، اما دبیر انجمن صنفی صنایع لبنی تاکید کرد که حتی اشتباه و اتفاق نیز نمی‌تواند توجیه‌کننده این مسئله باشد.

به گزارش ایسنا، در حدود یکی از پروازهای یک شرکت‌ هواپیمایی شیر تولیدشده یکی از برندهای مطرح لبنیات که روی آن شیر مدارس حک شده بود، توزیع شد.  حال آنکه این طرح (توزیع شیر مدارس) با یارانه دستگاه اجرای اجرا می‌شود و در حدود برخی سایت‌ها آمده بود که آموزش و پرورش به دلیل نداشتن بودجه، شیر مدارس را فروخته است!

این در حدود حالی است که مدیرعامل این شرکت لبنیضمن رد خبرهای منتشر شده، اظهار کرد که دو کارگر پخش‌کننده شیر در حدود این کارخانه مرتکب اشتباه شده‌اند و یک پالت از شیر مدارس را برای این شرکت هواپیمایی بارگیری کرده‌اند که بلافاصله پس از اطلاع از این مسئله ضمن باز گرداندن محموله ارسالی، دو کارگر را که این خطا از آنها سر زده بود، اخراج کردیم.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز : خبرگزاری تسنیم - وام ۱.۲ میلیارد یورویی دستگاه اجرا روسیه به ایران/کاهش ۳ هزار مگاواتی قرارداد شرکت یونیت

وی افزود: پالت ارسالی اشتباه شده حاوی ۳۲۴۰ عدد پاکت شیر یک نفره ویژه طرح شیر مدارس بود که حدود ۹۰۰ عدد آن توزیع شد اما مابقی این محموله با مکاتبات صورت گرفته بازگردانده شد. البته تاریخ تولید این شیر پس از تاریخ توزیع‌ شده حک شده بود، چرا که این محصول باید حدود ۱۰ روز در حدود قرنطینه باقی بماند و پس از آزمایشات تست‌های صورت گرفته توزیع شود که البته از این نظر محموله‌های مورد نظر توزیع شده هیچ مشکلی نداشتند اما نباید پیش از تاریخ حک شده، توزیع می‌شدند.

البته رضا باکری – دبیر انجمن صنفی لبنی – در حدود پاسخ به ایسنا در حدود این زمینه اظهار کرد که این تخلف حتی در حدود صورت اتفاقی بودن نیز نمی‌تواند پذیرفتنی باشد و به هیچ وجه نباید از سوی هیچ برندی که تحت قرارداد با آموزش و پرورش است، اتفاق بیفتد.

انتهای پیام