پارسا نیوز : اقدامات برای تامین امنیت پیرامون بازار تجریش موثر بوده است

پارسا نیوز : اقدامات برای تامین امنیت پیرامون بازار تجریش موثر بوده است

رئیس کمیسیون سلامت،‌محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران با بیان اینکه جد و جهد سازمان های ذی ربط برای تامین امنیت پیرامون بازار تجریش و ساماندهی دست فروشان موثر بوده است، گفت: امیدواریم این تمهیدات ادامه داشته باشد.

به گزارش ایسنا، رحمت اله حافظی پیرامون نشست ساماندهی بازار تجریش با حضور وکیل برخی از کسبه این بازار، با اشاره به تشکیل کارگروه ویژه ساماندهی بازار تجریش به منظور حل مشکلات و مسایل این بازار،‌اظهار کرد: خوشبختانه این کارگروه با همکاری سازمان های ذی ربط تشکیل شد و اقدامات لازم برای تامین امنیت این بازار نیز انجام شده است.


وی پیرامونباره روز و شب بازارهای تجریش نیز گفت: بنابه گفته مسئولان زمین مناسبی برای تشکیل این بازارها پیرامون منطقه ۱ وجود ندارد اما پیرامون این محدوده انبار بزرگی وجود دارد که قابلیت تبدیل شدن به بازار را دارد. خوشبختانه با نصب تابلوهای اطلاع رسانی برای ساماندهی بساط گسترها و دستفروشان، همکاری خوبی صورت گرفته است و نیروهای انتظامی و شهربان نیز برای ایجاد امنیت اقدامات لازم را انجام داده‌اند.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز: تصویری تلخ از کلاس درس کودکان روهینگیایی در هند


حافظی ضمن تشکر از فعالیت و حضور موثر نیروی انتظامی پیرامون حل مشکلات بازار تجریش، اعلامیه کرد:‌ با شناسایی دست فروشان تجریش مشخص شد این دست فروشان دو گروه بومی و مهاجر هستند از این رو ثبت نام از این افراد به عمل آمد و اندکی را به روز و شب بازارهای شهر معرفی شدند، تمهیداتی که پیرامون این خصوص انجام شده است تا پایان سال از سوی شرکت شهربان و حریم بان ادامه خواهد داشت.


وی ابراز امیدواری کرد که مسئولان امر پیرامون تصمیم گیری برای بازار تجریش از نظرات کسبه نیز استفاده کنند.


رئیس کمیسیون سلامت،‌محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران با بیان اینکه بازار تجریش فضایی فرهنگی،‌ مذهبی و توریستی است، گفت: انتظار می‌رود که این فضا حفظ شود تا محل مناسبی برای تردد زائرین، توریست های داخلی و خارجی و شهروندان باشد.


یادآوری می شود که کارگروه ویژه بازار تجریش متشکل از دادستانی تهران، معاونت اجتماعی ناجا،‌ پلیس آگاهی تهران، یگان ویژه ناجا، ‌معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران،‌ شهرداری منطقه،‌ شرکت شهربان و حریم‌بان،‌ فرمانداری شمیرانات، شرکت ساماندهی مشاغل شهرداری و نمایندگان کسبه بازار تجریش می باشد.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز : پشتیبانی از تولید و رونق اشتغال / ارائه الکترونیکی خدمات بیمه‌ای

انتهای پیام