پارسا نیوز : ال جی قصد دارد برای شکست سامسونگ، G6 را پیرامون تاریخ ۲۰ اسفند وارد بازار کند

پارسا نیوز : ال جی قصد دارد برای شکست سامسونگ، G6 را پیرامون تاریخ ۲۰ اسفند وارد بازار کند

نمایشگاه MWC بزرگترین گردهمایی کمپانی های تولید کننده موبایل است که هر ساله پیرامون بارسلونا برگزار می شود. از آنجایی که شرکت های سازنده ارزوی به معرفی تلفن های همراه و تبلت های خود پیرامون نمایشگاه CES نشان ندادند، همه چشم ها به MWC 2017 دوخته شده تا از آخرین محصولات سامسونگ، ال جی، اچ تی سی و غیره رونمایی شود.

هم اکنون خبرهای رسیده از کره جنوبی اذعان داشته اند که پرچمدار با حرارتد ال جی ملقب به G6 پیش از عرضه گلکسی S8 وارد بازار خواهد شد. به نظر می رسد که ال جی G6 یک هفته پیش از شروع نمایشگاه و پیرامون روز یکشنبه ۸ اسفند پیرامون طی مراسمی معرفی خواهد شد و پیرامون ۲۰ اسفند ماه یعنی کمتر از ۲ هفته پس از رونمایی نیز به بازار عرضه می شود.

گفتنی است که تاریخ بیان شده برای عرضه G6 پیرامون بازار کره جنوبی صدق می کند اما مطمئناً ورود آن به بازار جهانی نیز نباید با تأخیر زیادی رو به رو شود.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز : وزیر ارتباطات: از فیلترشکن استفاده نمی‌کنم - پارسا

همانطور که احتمالاً به خاطر دارید پرچمدار سال گذشته ال جی پیرامون تاریخ ۱۲ فروردین ماه وارد بازار شد پیرامون حالی که گلکسی S7 و S7 Edge پیرامون ۲۱ اسفند به دست طرفداران رسیده بودند؛ اما به نظر می رسد که امسال ال جی قصد دارد از تأخیر عرضه گلکسی S8 که پیش از این شایعه شده بود، حداکثر استفاده را کند و G6 را حدوداً سه هفته زودتر از G5 راهی بازار کند.