پارسا نیوز: انتقاد رییس کمیته جبهه اعتدالگرایان از روحانی

پارسا نیوز: انتقاد رییس کمیته جبهه اعتدالگرایان از روحانی

رئیس کمیته سیاسی جبهه اعتدالگرایان و اصلاح‌طلبان با ابراز تاسف از اینکه تیم روحانی با نگاه سلبی بیشتر به دنبال تلافی‌کردن ضربات بیزارین و رقبا شد، گفت: جمهوری در سایر حوزه‌ها دچار ناهماهنگی و ناکارآمدی شده است.

به گزارش مشرق، جمشید ایرانی رئیس کمیته سیاسی جبهه اعتدال‌گرایان و اصلاح‌طلبان با اشاره به دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری، اظهار داشت: باید بر اساس مصورت‌ها به عرصه انتخابات پیش رو نگریست نه بر اساس آرزوها.

وی تاکید کرد: قطعا باید افرادی از اصلاح‌طلبان در کنار روحانی کاندیدا شوند تا در صورت اتفاق خاص جریان اصلاحات دچار اعوجاج نشود.

وی با بیان اینکه جبهه اصلاح‌طلبان به غیر از عملکرد وزارت خارجه به سایر بخش‌های جمهوری انتقادات سنگین داشته و دارد، گفت: از نگاه ما تیم روحانی بهترین‌های یک تیم فوتسال است در صورتی که ایشان باید با توجه به شرایط فوتبالی بازی می‌کرد.

رئیس کمیته سیاسی جبهه اصلاح‌طلبان معتقد است که رقبای روحانی به راحتی با توجه به ضعف تیم می‌توانند وی را در تنگنا قرار دهند.

پیشنهاد ویژه :   استانها: مدیرکل حمل‌و‌نقل سازمان راهداری عنوان کرد فعالیت ۲۱۰۰ اکیپ گشت راهداری در ایام نوروز/ ۶۷۴ راهدارخانه ثابت و سیار در کشور فعال می‌شود

وی در همین رابطه افزود: به غیر از حوزه وزارت خارجه و وزارت بهداشت و درمان در سایر حوزه‌ها عملا جمهوری دچار ناهماهنگی و ناکارآمدی شده است؛ وقتی بودجه عمرانی کشور به سمت صفر تمایل می‌کند و آقای روحانی با یک بدنه حجیم سازمانی همه دوران نگران حقوق کارمندان و بودجه جاری و پرداخت یارانه ها بوده و بس.

ایرانی می‌گوید که روحانی در چنین شرایط با توجه به اوضاع بد مالی می‌بایست توجه بیشتری به احیای ظرفیت نهادهای مدنی و سازمان‌های مردم نهاد قرار میداد.

رئیس کمیته سیاسی جبهه اصلاح‌طلبان با ابراز تاسف از اینکه که تیم روحانی با نگاه سلبی بیشتر به دنبال تلافی کردن ضربات بیزارین و رقبا شد، گفت: این رقابت‌های بیهوده و تلافی کردن‌ها نتیجه‌ای جز به اهسته آمدن سرمایه اجتماعی در جامعه نداشت.

وی اضافه کرد:‌ هم جبهه اصلاح طلبان و هم جبهه اعتدال گرایان به جمهوری به فساد در حال تکثیر بارهاوبارها اشاره داده بود ولی اینکه چرا جمهوری کوشش سنگین در جهت مقابله و افشاگری نداشت جای سوال دارد.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز: خبرگزاری آریا - ایران به ائتلاف عربستان می پیوندد؟!