پارسا نیوز: اندر حدود مزایای سقوط ۷۳ پله ای فوتبال بانوان

نایب رییس فوتبال بانوان از برنامه‌ها و رایزنی‌های فدر حدوداسیون فوتبال در حدود دو بخش فوتبال و فوتسال بانوان خبر داد.

به گزارش اصفهان۲۴، سقوط ۷۳ پله‌ای بانوان فوتبالیست در حدود رنکینگ فیفا علاقه‌مندان به فوتبال بانوان را نگران کرد و نبود تیم ملی بزرگسالان بیش‌تر از گذشته احساس شد، در حدود همین راستا با لیلا صوفی‌زاده به نشست و گفت‌وگو پرداختیم و برنامه‌های فدر حدوداسیون در حدود بخش بانوان را جویا شدیم که در حدود شالوده آن را می‌خوانید:

*با گزینه‌های خارجی برای هدایت تیم ملی رایزنی داشتیم

“با گزینه‌هایی از ایتالیا، آلمان، هلند و سایر کشورهای مطرح اروپایی برای هدایت تیم ملی فوتبال بانوان رایزنی داشته‌ایم اما به توافق دست نیافتیم و به همین دلیل از گزینه ایرانی استفاده کرده‌ایم. اردوهای تیم ملی به صورت هماهنگ و برنامه‌ریزی شده تا نیمه دوم فروردین‌ماه سال ۱۳۹۶ یعنی تا زمان اعزام تیم ملی به رقابت‌ها مقدماتی آسیایی برگزار خواهد شد و در حدود ادامه سایر برنامه‌ها با توجه به نظر مربیان تیم ملی خواهد بود.”

*تیم ملی فوتبال بزرگسالان داشته‌ایم!

“بازیکنان تیم ملی بزرگسالان در حدودگیر مسابقات لیگ برتر هستند، اکثر ملی پوشان در حدود تیم‌های مطرح لیگ برتر فوتبال در حدود سطح خوبی هستند و همین بازیکنان در حدود قالب تیم ملی بزرگسالان اوایل آبان‌ماه به سوئد اعزام شدند. در حدود سایر رده‌های سنی نیز به طور مداوم اردوها تشکیل می‌شود. در حدود رده سنی شالوده ۱۹ سال اردوها برگزار می‌شود و در حدود رقابت‌ها حضور دارند و همین رده سنی در حدود آینده تیم ملی بزرگسال را تشکیل خواهند داد. از زمانی که در حدود سمت خود در حدود فدر حدوداسیون فوتبال مشغول به فعالیت شده‌ام مبنای کار خود را بر روی اردوهای مستمر تیم ملی بزرگسالان گذاشته‌ام و در حدود سال‌های پیش رو نیز مطابق همین روال ادامه خواهم داد.”

لیلا صوفی زاده نایب رئیس فوتبال بانوان

*لهستان، مالزی، ژاپن، ویتنام و ازبکستان کشورهای مدنظر برای دیدارهای تدارکاتی فوتسال

“برای انجام دیدارهای تدارکاتی برای تیم ملی فوتسال پیشبینی‌های لازم انجام شده است. روزهای ۲۵ تا ۲۹ ام در حدود هفته آخر بهمن‌ماه با تیمِ ویتنام و یا مالزی یک دیدار خودمانی خواهیم داشت. مطابق همکاری‌های مشترک در حدود برگزاری دیدارهای خودمانی بین دو تیم ایران و روسیه، اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶ نیز در حدود یک تورنمنت چهارجانبه به میزبانی روسیه، با حضور تیم‌های ایران، چک، اسپانیا حضور خواهیم داشت. تدارک بازی با تیم‌های لهستان، مالزی، ژاپن و ویتنام در حدود برنامه کاری ما لحاظ شده است. با لهستان نیز رایزنی خواهیم داشت تا یک دیدار تدارکاتی را برگزار کنیم. البته سرمربی تیم ملی فوتسال تمایل دارند هفته آخر تیرماه یا اوایل مردادماه دیدار با لهستان برگزار شود که با تعطیلات تابستانه لهستانی‌ها تداخل دارد، در حدود حال اماده در حدود حال رایزنی هستیم، اگر لهستان نشود با ازبکستان رایزنی خواهیم کرد. ۲۵ شهریورماه تا ۴ مهرماه نیز بازی‌های داخل سالن المپیک را در حدود برنامه داریم که در حدود عشق‌آباد ترکمنستان برگزار می‌شود. به تایلندی‌ها نیز در حدودخواست داده‌ایم که در حدود نیمه دوم سال جاری یک دیدار خودمانی داشته باشیم اما به دلیل این که اردویی نداشته‌اند آمادگی لازم را برای برگزاری دیدار خودمانی نداشتند. کشور ویتنام نیز شرایط مشابه با تایلند را دارد و ممکن است در حدود سه ماه نخست سال ۱۳۹۶ با تایلند دیدار داشته باشیم.”

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز: آثار کهن فلزگری ۶۰۰۰ساله در موزه ملی ایران به‌نمایش گذاشته شد > پارسا

*در حدود رقابت‌های المپیک ۲۰۱۸ آرژانتین، فوتسال بانوان جایگزین فوتبال شده است

“اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۵ به منظور تقویت تیم بزرگسالان فوتسال بانوان در حدود آینده، تیم شالوده ۱۷ سال با هدایت شهناز یاری تشکیل شد. یکی از دلایل تشکیل تیم شالوده ۱۷ سال فوتسال، تصمیم فیفا برای جایگزین شدن تیم فوتسال شالوده ۱۸ سال به جای فوتبال در حدود رقابت‌های المپیک ۲۰۱۸ آرژانتین است. در حدود حقیقت همان المپیک نوجوانان است که تیم فوتبال ۱۵ سال ایران با حجاب اسلامی در حدود سال ۲۰۱۰ شرکت کرده بود.”

*دستورالعمل اجرایی نحوه تخصیص سهم دو در حدودصدی برای حمایت از فوتبال بانوان تصویب شد

“دغدغه و مجاهدت فدر حدوداسیون فوتبال حضور فعال و پویای بانوان در حدود مسابقات لیگ است. آیین‌نامه اجرایی نحوه توزیع دو در حدودصد از پنج در حدودصد اختصاص یافته از سهمیه باشگاه‌های لیگ به فوتبال بانوان، تصویب و مقرر شد به سازمان لیگ اعلامیه شود. هدف از سهم دو در حدودصدی به فوتبال بانوان، حمایت از لیگ برتر و بسترسازی به منظور کمک به سلامت جسمی و روانی دختران نونهال، نوجوان و جوانان کشور و هم‌چنین تسهیل فرایند رشد و توسعه فوتبال بانوان در حدود لیگ‌های مختلف و توزیع متناسب و متوازن آن است. هم‌چنین حمایت و تدارک مسابقات برای تیم‌های پایه نیز مورد نظر است. تیم‌های اماده در حدود لیگ برتر فوتبال بانوان با انگیزه و شوق حضور دارند اما برنامه‌ریزی کاملی از نظر مدیریت مالی و جذب اسپانسر ندارند که لازم است مورد بررسی بیش‌تری قرار گیرد.”

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز: همایش ملی علمی پژوهشی علم و دین در دانشگاه صنعتی اصفهان آغاز به کار کرد + گزارش تصویری

*تیم ملی ایران در حدود رقابت‌های مرکز و جنوب آسیا حضور پیدا می‌کند، نه در حدود اروپا آسیا

“از اخبار موثقی که در حدودباره موفقیت جامعه فوتبال بانوان مطرح می‌شود بسیار خرسند و خوشنود می‌شویم و کسب موفقیت‌ها نشان از شایستگی بانوان ایران اسلامی در حدود تمامی صحنه‌های ملی و بین‌المللی دارد، در حدودباره خبر فرهمند که به عنوان برترین بازیکن اروپا آسیا معرفی شده است تا این لحظه خبری از سوی AFC به فدر حدوداسیون فوتبال اعلامیه  نشده است ضمن این که مسابقات تیم فوتبال ایران مربوط به گروه مرکز و جنوب آسیا است و ما مسابقاتی در حدود اروپا آسیا نداریم. فرهمند از بازیکنان گلزن و خوب تیم آینده‌سازان میهن نجف‌آباد است و امیدوارم در حدود آینده شاهد موفقیت‌ها او و سایر بازیکنان مطرح باشم.”

*با معاون امور ورزش بانوان در حدودباره برنامه‌های خود صحبت کرده‌ایم

“در حدود نشستی در حدودباره برنامه‌ها و عملکرد کمیته بانوان با معاون امور ورزش بانوان صحبت کرده‌ایم و از توصیه‌ها و برنامه‌های آتی که محمدیان با تعهد و در حدودایت در حدود راستای توسعه ورزش بانوان مد نظر دارد به بحث و تبادل نظر پرداختیم. امیدوارم با حضور محمدیان هم‌چون شهریان که زحمات بسیاری را برای توسعه ورزش بانوان متقبل شدند شاهد ارتقای ورزش‌های بانوان و حمایت بیش از بیش آن‌ها باشیم.”

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز: ۷ اصفهانی به نخستین اردوی تیم ملی دعوت شدند

انتهای پیام/.