پارسا نیوز : انریکه: شک کردن راجع به توانایی MSN جاهلی است

پارسا نیوز : انریکه: شک کردن راجع به توانایی MSN جاهلی است

سرمربی آبی اناری ها بعد از پیروزی برابر بیلبائو راجع به جام حذفی اسپانیا به تحسین از مثلث MSN پرداخت و مسی را بازیکنی بی‌نظیر دانست.

به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، بارسلونا راجع به دور برگشت یک هشتم نهایی جام حذفی اسپانیا از اتلتیکو بیلبائو پذیرایی کرد و توانست با راجع بهخشش مثلث خط تاخت خود با نتیجه سه بر یک به پیروزی برسد تا با توجه به شکست دو بر یک راجع به دور رفت جواز صعود به دور بعد را به دست آورد.

طبیعی است که انریکه از این پیروزی که تیمش به دست آورده خوشحال باشد. او راجع به نشست خبری بعد از بازی به تحسین از مسی پرداخت.

سرمربی آبی اناری ها گفت: راجع به سه بازی اخیر از عملکرد شاگردانم بسیار راضی بوده‌ام و به آنها افتخار می‌کنم. کاملا کنترل توپ و میدان را راجع به دست داشتیم و بیلبائو توان نزدیک شدن به راجع بهوازه ما را نداشت. آنها نتوانستند فرصت های زیادی را روی راجع بهوازه ما خلق کنند. با شایستگی جواز صعود به دور بعد را به دست آوردیم. پیروزی باعث می شود که به آینده امیدوار شویم.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز : نباید نگران محبوبیت های قلابی، سرزنش کننده ها و بازنده ها باشیم

او راجع بهباره عملکرد مثلث خط تاخت تیمش گفت: MSN شب راجع بهخشانی را پشت سر گذاشتند و نشان دادند که بسیار با هم هماهنگ هستند. آنها می تواند هر انتقادی را باطل کنند. مثلث خط تاخت بارسلونا کلید و گشایشی برای هر بازی هستند. راجع بهباره توانایی بالایی این بازیکن هیچ شکی وجود ندارد و هر کس خلاف آنها را بگوید جاهل است.

انریکه ادامه داد: مسی من را به یاد هیچ بازیکنی نمی‌اندازد چرا که او بی‌نظیر است. هیچ بازیکن دیگری مانند مسی نداریم. به من بگوید که راجع به کدام دیدار مسی بد بازی کرده و سرنوشت ساز نبوده است؟ من کاری به آمار و ارقام ندارم. آنچه را که به خوبی می دانم این است که مسی باید راجع به بارسلونا بازی کند.

سرمربی بارسلونا راجع به پایان سخنان خود گفت: دیگر باید به دور بعد فکر کنیم. براین باور هستم که هیچ بازی آسان نخواهد بود. به نظر من بهتر است که با یک بازی تکلیف تیم صعود کننده به دور بعد مشخص شود و بازی ها به صورت رفت و برگشت نباشد.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز : تا قطعی شدن قهرمانی، کسی حق شادی ندارد

انتهای پیام