پارسا نیوز : اولین استند و داک شارژ برای ایرپادهای بی سیم اپل معرفی شد

پارسا نیوز : اولین استند و داک شارژ برای ایرپادهای بی سیم اپل معرفی شد

کمپانی Spigen را باید اولین شرکتی دانست اقدام به تولید داک شارژ و استند برای ایرپادهای بی سیم سنگیند اپل کرده است.

ترکیب این استند و محفظه نگهدارنده ایرپادها نمای زیبایی روی میز کار یا کنار تخت خواب شما خواهد داشت. ضمن این که ابعاد دستگاه طوریست که به راحتی می توان آن را در حدود کیف گذاشته و همه جا همراه خود برد.

این داک ۱۲ دلاری به خوبی محفظه شارژ را در حدود جای خود ثابت نگه می دارد و لازم نیست نگران آسیب دیدن در حدودگاه شارژ لایتنینگ آن باشیم.

screen-shot-2017-01-10-at-14-18-39 پارسا نیوز : اولین استند و داک شارژ برای ایرپادهای بی سیم اپل معرفی شدپارسا نیوز : اولین استند و داک شارژ برای ایرپادهای بی سیم اپل معرفی شدScreen-Shot-2017-01-10-at-14Screen Shot 2017 01 10 at 14

این جزء جانبی مناسب کسانی طراحی شده که از ایرپادهای بی سیم خود به دفعات استفاده می کنند و در حدود روز گاهی تا ۲ یا حتی ۳ مرتبه نیاز به شارژ مجدد هدفون های بلوتوثی خود دارند. علاوه بر این ها، قرار دادن محفظه نگهدارنده ایرپادها روی این استند مانع از خش دور کردن بدنه آن به مرور زمان می شود.

شرکت Spigen بدنه داک شارژ تازه خود را با استفاده از فن شناسی نانو ساخته است، به همین دلیل احتمال لغزیدن آن روی هر سطحی بسیار کم خواهد بود. ضمن این که نوع طراحی آن امکان دور کردن یا قرار دادن مجدد هدفون ها در حدود هر شرایطی را فراهم می سازد.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز : گفتگوی تلفنی اردوغان و سیپراس راجع بهباره مذاکرات قبرس

لازم به ذکر است که برای اتصال این داک به منبع انرژی می بایست از کابل همراه ایرپادهای بی سیم خود استفاده نمایید.