پارسا نیوز : اژدری‌زاده: حضور پورموسوی در فولاد قطعی است

پارسا نیوز : اژدری‌زاده: حضور پورموسوی در فولاد قطعی است

مدیرعامل باشگاه فولادخوزستان با بیان این‌که‌ دلیلی برای حضور تیم در رده‌های پایینی جدول وجود ندارد، گفت: همیشه مدنظر داشته‌ایم که بهترین نتایج را کسب کنیم و مطمئنا امسال هم سعی می‌کنیم به بهترین وجه وارد مسابقات شویم و با کسب نتایج خوب، رده‌های بالای جدول را ازآن خودمان کنیم.

علیرضا اژدری‌زاده در گفت‌وگو با پارسا،‌ در خصوص وضعیت این تیم، اظهار کرد:‌ بعد از این‌که فصل تمام شد، چندین جلسه با هیات‌مدیره داشتیم و در خصوص وضعیت و نتایجی که تیم در فصل گذشته کسب کرده بود، بررسی‌هایی را انجام دادیم و همچنین این‌که برای فصل پیش‌رو چه کاری انجام دهیم، در دستورکار قرار گرفت. نهایتا برای راهنمایی تیم روی چند گزینه بحث و تبادل نظر کردیم و چند گزینه انتخاب شدند و با آن‌ها وارد مذاکره شدیم.

وی ادامه داد: از جمله گزینه‌های مدنظر، یحی گل‌محمدی بود که چند ساعتی با وی مذاکره داشتیم و به دو دلیل، نظر ما این بود که بررسی بیشتری داشته باشیم و در ادامه بازهم می‌خواستیم با وی مذاکره کنیم که گل‌محمدی با تراکتورسازی مذاکره و قرارداد امضا کرد. همچنین یک گزینه خارجی مدنظر بود که با وی نیز جلسه چند ساعته برگزار کردیم و به توافقاتی هم رسیدیم اما در نهایت این گزینه هم قطعی نشد. 

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز : کوتینیو بازی مقابل من‌سیتی را از دست داد/کلوپ در اندیشه جایگزین

مدیرعامل باشگاه فولادخوزستان خاطرنشان‌کرد: همچنان گزینه بومی برای راهنمایی تیم مدنظر ما بود که خوشبختانه در نهایت طی جلسه‌ای که با سیداکبر پورموسوی داشتیم، به توافقات خوبی رسیدیم و ان‌شاءالله سعی می‌کنیم از فردا (پنجشنبه) نیز طی جلسات هماهنگی که با یکدیگر خواهیم داشت، کار اجرایی را شروع کنیم و جذب بازیکن و دستیاران وی و همچنین برنامه‌ریزی برای اردوها و به خوبی آماده شدن تیم، مدنظر است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا حضور پورموسوی در فولاد قطعی شده است، گفت: بله، توافقات نهایی صورت گرفته است و فقط آن‌چه وجود داشت، بازی حساس استقلال خوزستان برابر الهلال بود که ترجیح دادیم، تمرکز تیم استقلال را بهم نزنیم و بگذاریم بعد از انجام این بازی، هماهنگی‌های بیشتر را انجام دهیم.

اژدری‌زاده در خصوص آغاز تمرینات این تیم نیز عنوان کرد: ‌تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که تمرینات در اسرع وقت آغاز شود و مطمئنا تلاش می‌کنیم که این امر طی روزهای آینده محقق شود.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا موضوع مطرح شده مبنی بر این‌که شما برای حضور پورموسوی در فولاد شرطی همچون آوردن پنج بازیکن از استقلال خوزستان را داشته‌اید، گفت: اصلا هیچ‌گونه شرطی، نه ما برای پورموسوی و نه او برای ما گذاشت و در واقع هیچ پیش‌شرطی وجود ندارد. توافقات اولیه ما صورت گرفت و طبیعی است که او هم گزینه‌هایی مدنظرش باشد و براساس درخواست وی تلاش می‌کنیم که بازیکنان را انتخاب کنیم تا در نهایت تیم خوب و هماهنگ‌شده با سرمربی، داشته باشیم.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز : دیبالا؛ تولد یک ستاره

مدیرعامل باشگاه فولادخوزستان همچنین در پاسخ به سوال دیگری که آیا هنگام توافق با پورموسوی کسب جایگاه خاص و همچنین سهمیه آسیایی مدنظر بود، اظهار کرد: همیشه فولادخوزستان با توجه به پتانسیل‌های خوبی که دارد و به ویژه داشتن آکادمی و تیم‌های پایه خوب و قوی و همچنین با توجه به این‌که نسبت به خیلی از باشگاه‌ها خوش حساب‌ترین باشگاه است، دلیل نمی‌بینیم که در رده‌های پایینی جدول باشیم و همیشه مدنظر داشته‌ایم که بهترین نتایج را کسب کنیم و مطمئنا امسال هم همین برنامه مدنظر است و سعی می‌کنیم به بهترین وجه وارد مسابقات شویم و با کسب نتایج خوب، رده‌های بالای جدول را ازآن خودمان کنیم.

وی همچنین درباره این‌که چند درصد از بازیکنان فصل گذشته تیم باقی خواهند شد، خاطرنشان‌کرد:‌ ما با ۱۳، ۱۴ بازیکن قرارداد داریم و مابقی نفرات هم براساس نظر سرمربی و مذاکره‌ای که خواهیم داشت و توافقاتی که حاصل خواهد شد، باقی می‌شوند.

اژدری‌زاده در خصوص بودجه باشگاه نیز گفت: در باشگاه فولاد باتوجه به حمایتی که شرکت فولادخوزستان داشته است، هیچ موقع با مشکل بودجه‌ای مواجه نبوده‌ایم و همیشه شرکت فولاد به ما لطف داشته و پشتیبان ما بوده است و جا دارد از مدیریت عالی شرکت، کارگران و کارمندان شرکت فولاد که با زحمات بسیار به امر تولید فولاد مشغول هستند، تشکر کنم.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز: استقبال از اجرای اول تیرِ ارکستر سمفونیک تهران

وی افزود: ولی همیشه ایرادی که من داشته‌ام، این بوده است که متاسفانه درآمدهای فوتبالی حاصل نمی‌شود. AFC نیز همیشه تاکیدش این بوده است که باشگاه‌های حرفه‌ای نباید تک منبعی باشند و باید منابع درآمدی مختلفی داشته باشند که متاسفانه در کشور ما چنین درآمدهایی که به قوی‌تر شدن بودجه باشگاه‌ها مدد کنند، حاصل نمی‌شود. به هر حال ما هیچ مشکلی از نظر بودجه‌ای نداشته‌ایم.

مدیرعامل باشگاه فولادخوزستان در پایان عنوان کرد: امیدوارم هر چه صلاح و مصلحت باشد، امسال برای تیم محقق شود و ما نیز تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا دل هواداران در هر جایی از ایران و همچنین مردم خوزستان را شاد کنیم و راضی نگه داریم.

انتهای پیام