پارسا نیوز : بارسلونا به سختی به یک چهارم نهایی کوپا دل ری صعود کرد

پارسا نیوز : بارسلونا به سختی به یک چهارم نهایی کوپا دل ری صعود کرد

بارسلونا به سختی توانست اتلتیک بیلبائو را شکست بدهد و در باره میان هشت تیم برتر کوپا دل ری قرار بگیرد.

به گزارش ایسنا ادامه بازیهای مرحله یک هشتم نهایی کوپا دل ری چهارشنبه شب پیگیری شد. در باره مهمترین بازی بارسلونا میزبان اتلتیک بیلبائو بود و سه بر یک پیروز شد.

بارسلونا به علت شکست دو بر یک در باره دیدار رفت نیاز به گل در باره این بازی داشت و موقعیت هایی ایجاد کرد اما ضربات آبی اناری ها در باره چارچوب قرار نمی پنداشتند. در باره دقیقه ۲۵ داور گل صحیح لوییس سوارس را مردود اظهارنامه کرد اما در باره ادامه اهانت اور اروگوئه ای توانست گلزنی کند. بارسلونا با یک ضربه در باره چارچوب نیمه نخست را با پیروزی به پایان رساند.

در باره شروع نیمه دوم آبی اناری ها به گل دوم دست یافتند. نیمار از روی نقطه پنالتی در باره دقیقه ۴۸ گلزنی کرد. او توانست پس از دو و ماه نیم برای تیمش گلزنی کند. در باره حالی که بارسا دو بر صفر از مهمانش پیش بود یک گل در بارهیافت کرد. سابوریت در باره دقیقه ۵۱ گل تیمش را به ثمر رساند. با این نتیجه همه چیز برابر شد. در باره ادامه بازیکنان بارسا چند موقعیت را از دست دادند. بنات اتکسباریا پشت محوطه جریمه خطا کرد تا یک ضربه آزاد به نفع تیم کاتالانی اظهارنامه شود. لیونل مسی توانست به زیبایی در بارهوازه اتلتیک را برای سومین بار باز کند و صعود تیمش را به مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل ری تثبیت کند.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز: طبق مصوبه مجلس در باره برنامه ششم مؤسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد به وزارت کار و رفاه اجتماعی انتقال یافت

در باره دیگر بازی های چهارشنبه شب رئال سوسیداد برابر ویارئال قرار گرفت و این بازی یک بر یک مساوی شد اما با توجه به پیروزی سه بر یک رئال در باره بازی رفت ویارئال از این رقابت ها حذف شد.

آلاوس در باره زمین خود برابر دپورتیوو لاکرونیا یک بر یک متوقف شد و با گل زده بیشتر در باره خانه حریف به یک چهارم صعود کرد.

در باره دیگر بازی آلکورکن دو بر یک کوردوبا را شکست داد و با توجه به تساوی بدون گل در باره دیدار رفت در باره ارزون هشت تیم برتر قرار گرفت.

این بازی ها با برگزاری سه دیدار به پایان می رسد. در باره مهمترین بازی رئال مادر بارهید به مصاف سویا می رود.

انتهای پیام