پارسا نیوز: بازگشت هاوش گنبد به لیگ برتر والیبال با پیروزی بر متین ورامین – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پارسا نیوز: بازگشت هاوش گنبد به لیگ برتر والیبال با پیروزی بر متین ورامین – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، از هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور، شامگاه چهارشنبه تیم هاوش گنبد در باره سالن المپیک این شهرستان و در باره حضور دو هزار تماشاگر، میزبان تیم متین ورامین بود که در باره دیداری نزدیک با نتیجه سه بر دو به پیروزی رسید.

در باره این دیدار که با قضاوت اصغر کاظمی و وحید پورکاشیان به عنوان داوران اول و دوم و نظارت محمدحسین شفقی برگزار شد، تیم هاوش گنبد در باره ست‌های دوم و چهارم به ترتیب با نتایج ۲۹ بر ۲۷ و ۲۵ بر ۱۹ به پیروزی رسید و ست‌های اول و سوم را با نتایج ۲۳ به ۲۵ و ۲۰ به ۲۵ واگذار کرد تا کار به ست پنجم کشیده شود.

در باره ست پنجم تیم هاوش گنبد ۱۵ بر ۱۰ به پیروزی رسید تا دو امتیاز ارزشمند از این دیدار خانگی کسب کند.

تیم هاوش گنبد پس از اعلام رای کمیته انضباطی فدر بارهاسیون والیبال که نتیجه دیدار نیمه تمام با شهرداری تبریز را سه بر صفر به سود نماینده تبریز اعلام کرده بود، به طور رسمی از ادامه حضور در باره لیگ برتر والیبال انصراف داده بود.

پیشنهاد ویژه :   دفاعی ، امنیتی: رژیم صهیونیستی به دنبال پرده‌برداری از روابط گسترده خود با کشورهای مرتجع منطقه است

اما پس از اینکه رئیس فدر بارهاسیون والیبال قول بررسی مجدد اتفاقات دیدار هاوش گنبد و شهرداری تبریز را در باره کمیته استیناف داد، مهدی محمدی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی هاوش گنبد تصمیم گرفت تیمش در باره دیدار خانگی مقابل متین ورامین موجود شود.

گفتنی است؛ تیم هاوش گنبد در باره پایان هفته هفدهم لیگ برتر والیبال با چهار برد، ۱۳ شکست و مجموع ۱۱ امتیاز همچنان در باره مکان دوازدهم جدول قرار دارد.

نماینده گنبد در باره ادامه این رقابت‌ها و از هفته هجدهم، یکشنبه ۲۶ دی ماه در باره تهران مهمان تیم بانک سرمایه خواهد بود.