پارسا نیوز : با “مد” هم می‌توان حجاب بانوان را کامل کرد

پارسا نیوز : با “مد” هم می‌توان حجاب بانوان را کامل کرد

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: با مد می‌توانیم حجاب بانوان را تکارزو کنیم به شرطی که تعریف در بارهستی برای آن داشته باشیم

به گزارش ایسنا، عبداللهی در باره افتتاحیه پنجمین جشنواره تسنیم که امروز در باره بوستان گفت‌وگو برگزار شد، افزود: اگر به چادر باره و مانتو کاملا به طور کلاسیک نگاه کنیم، مد و لباس معنا و مفهومی پیدا نمی‌کند اما برگزاری نمایشگاه‌هایی مانند “تسنیم” می‌تواند موجب توجه به مد و لباس شود. در باره واقع مد و لباس می‌تواند تکارزو‌کننده حجاب باشد.

وی با تاکید بر اهمیت عفاف و حجاب، فعالیت بانوان و اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه‌هایی مانند تسنیم، می‌تواند در باره این حوزه‌ها دستاوردهای مهمی را به همراه داشته باشد.

به گزارش ایسنا، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در باره بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: برگزاری نمایشگاه‌هایی مانند تسنیم در باره موضوعات شهر و شهرنشینی اهمیت بسیاری دارد، این نمایشگاه می‌تواند در باره زمینه مد و لباس اسلامی، فرهنگ عفاف و حجاب، توانمندسازی زنان در باره محلات، دستاوردهایی را داشته باشد. علاوه بر آن چنین نمایشگاه‌هایی می‌تواند به موضوع اقتصاد مقاومتی و قناعت بپردازد و در باره این زمینه‌ها دستاوردهایی داشته باشد.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز : فتاح: خیالتان راحت نمی‌آیم - ایسنا

وی تصریح کرد: زنان می‌توانند در باره زمینه حبس کالاهای خارجی و استفاده از تولیدات داخلی نقش مهمی داشته باشند و با برگزاری نمایشگاه‌هایی مانند تسنیم، می‌توانیم به مقوله اقتصاد مقاومتی بیشتر توجه کنیم.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در باره ادامه گفت: شهرداری تنها یک نهاد خدماتی نیست، بلکه نهادی اجتماعی است که برگزاری جشنواره تسنیم یکی از نمونه‌های بارز فعالیت‌های اقتصادی آن است.

به گزارش ایسنا، در باره ادامه این مراسم، الهه عطایی مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران در بارهباره پنجمین جشنواره تسنیم، اظهار کرد: این جشنواره حاصل دست زنان تهرانی است. در باره یک سال گذشته در باره مراکز سرای محله و شهربانو فعالیت‌هایی را در باره زمینه ترویج سبک زندگی ایرانی و تحکیم و تعالی بنیان خانواده انجام داده‌ایم.

مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران در باره پایان گفت: امسال تمام سعی بلیغ خود را کردیم تا تمام مدل‌ها به صورت تولید شده و تجاری شده عرضه شود، علاوه بر آن بخش‌های مختلف فرهنگی نیز برای دختران جوان و دختران نوتکلیف تدارک دیده شده است.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز: موسیقی درمانی در «می‌فهممت» با صدای محمدرضا حلیم

انتهای پیام