پارسا نیوز : برنامه گوگل جهت ارائه یک آپدیت اساسی برای Google Voice

پارسا نیوز : برنامه گوگل جهت ارائه یک آپدیت اساسی برای Google Voice

مدت زمان زیادی بود که به نظر می رسید کمپانی گوگل سرویس نسبتاً پرکاربرد «Google Voice» را فراموش کرده است، اما انگار بالاخره نوبت ارتقای این سرویس نیز فرا رسیده و غول جویش قصد دارد به زودی با یک به روز رسانی بزرگ جان تازه ای به کالبد این سرویس بدمد.

اگر کاربر Google Voice باشید، این روزها در باره بالای اینباکس خود با کادر بارهی مواجه می شوید که در باره آن این پیام به چشم می خورد: «Google Voice مشتاقد از راه رسیده است. همین حالا آن را امتحان کنید.»

اما متاسفانه وقتی روی لینک امتحان آن کلیک می کنید، اتفاقی نمی افتد. با این وجود گوگل وعده داده که دگرگون کردنات زیادی در باره زمینه انتقال تماس و سرویس پست صوتی در باره انتظار کاربران خواهد بود.

یکی از سخنگویان این کمپانی در باره مصاحبه با وبسایت «Digital Trends» گفته که در بارهج پیام مورد اشاره به اشتباه و زودتر از موعد مقرر صورت گرفته، اما گوگل قصد شوخی با کاربران خود را نداشته است. او در باره ادامه تاکید می کند که آپدیت اساسی سرویس Google Voice به زودی از راه خواهد رسید.

پیشنهاد ویژه :   حسینیه پارسا: مسیر نجف تا کربلا چند کیلومتر است؟

از سال ۲۰۰۹ تا کنون گوگل توجهی چندانی به این سرویس صوتی خود نداشته و هیچ کوشش واضحی برای ارتقای کیفیت و کاربردهای آن از خود نشان نداده است. از آخرین آپدیت اپلیکیشن نسخه iOS و اندر بارهوید Google Voice نزدیک به یک سال می گذرد و مدت هاست که هیچ قابلیت تازه ای به آن افزوده نشده.

به طور قطع اولین انتظاری که از به روز رسانی بزرگ مورد اشاره می رود، زیاد کردن طراحی متریال به اپلیکیشن آن است. ضمن این که بعید نیست پشتیبانی از آن به پیام رسان مشتاقد گوگل (Allo) نیز اضافه شود.

هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار آپدیت مشتاقد Google Voice اعلان نشده، اما به نظر نمی رسد نیاز باشد زمان زیادی را برای عرضه آن به انتظار بنشینیم.