پارسا نیوز : بسته اخبار اقتصادی ایسنا در باره روز چهارشنبه

پارسا نیوز : بسته اخبار اقتصادی ایسنا در باره روز چهارشنبه

اخبار اقتصادی هم مانند روزهای گذشته با رنگ و بوی آیت الله هاشمی رفسنجانی همراه بود که غالبا نقل قول خاطرات و ویژگی های شخصیتی ایشان از سوی وزرای دستگاه اجرا یا دیگر مدیران ارشد بود، البته ” واردات گران‌تر و صادر بارهات ارزان شد”، “اشتباه انسانی عامل توزیع شیر مدارس در باره هواپیما”، “بانک‌ها مدعی طلب ۲۱۰ هزار ارزویاردی از دستگاه اجرا شدند” و… دیگر خبرهای اقتصادی امروز ایسنا بود.

به گزارش ایسنا،  پس از رحلت آیت‌الـله اکبر هاشمی رفسنجانی و صدور پیام های تسلیت، حالا وزرا و مدیران ارشد دستگاه اجرای که اتفاقا برخی از آنان سابقه کار با رئیس دستگاه اجرا سازندگی را نیز داشته اند، خاطرات خود، ویژگی های بارز شخصیتی و انقلابی هاشمی یا آخرین توصیه رئیس مجمع تشخیص مصلح و صفات نظام را پیش از وفاتش بیان کردند.

گزیده‌ای از اخبار اقتصادی امروز – چهارشنبه – ایسنا برای مروری در باره ادامه آمده است که با کلیک روی لینک آن، متن خبر در باره دسترس خواهد بود.

نعمت‌زاده: آیت‌الله هاشمی از تخریب‌ها و تهمت‌ها گذشت کرد

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز : کلاف سر در گم "ورود موقت گندم" این بار در مجلس افتاد

وشالوده صنعت، معدن و تجارت با اشاره به ویژگی‌های خاص آیت‌الله هاشمی رفسنجانی (ره)، عنوان کرد که ایشان همواره به خاطر مصلح و صفات کشور و مردم از تهمت‌ها و تخریب‌ها گذشت می‌کرد.

واعظی : مردم با یار امام و رهبری وداع تاریخی کردند

وشالوده ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت:‌ تاریخ نوین ایران را بدون هاشمی نمی توان نوشت.

واردات گران‌تر و صادر بارهات ارزان‌تر شد

طی ۹ ماهه نخست امسال تراز بازرگانی ایران به مثبت ۱۵ ارزویارد و ۴۳۱ ارزویون و ۲۰۵ هزار و ۳۰ دلار رسید که در باره این میان کشورهای واردکننده محصولات ایران مانند چین، امارات، کره و ترکیه جزو عمده‌ کشورهای واردکننده عنوان محصولات و کالاها از ایران نیز بودند.

اشتباه انسانی عامل توزیع شیر مدارس در باره هواپیما

در باره حالی که برخی سایت‌ها از توزیع شیر مدارس که با یارانه‌ دستگاه اجرای خریداری می‌شود، در باره یکی از پروازهای یک شرکت‌های هواپیمایی خبر داده‌اند، مدیرعامل کارخانه لبنی مربوطه بیان کرد که اشتباه انسانی پخش‌کنندگان این محصول، عامل توزیع شیر مدارس در باره هواپیما بوده است، اما دبیر انجمن صنفی صنایع لبنی تاکید کرد که حتی اشتباه و اتفاق نیز نمی‌تواند توجیه‌کننده این مسئله باشد.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز: پارسا - خاک گهربار ایران

بانک‌ها مدعی طلب ۲۱۰ هزار ارزویاردی از دستگاه اجرا شدند

سیستم بانکی در باره ترازنامه مهمد خود رقمی حدود ۲۱۰ هزار ارزویارد تومان را در باره دارایی‌های خود تحت عنوان بدهی بخش دستگاه اجرای ثبت کرده است، رقمی که البته دستگاه اجرا در باره این مورد چندان با آنها اتفاق‌نظر ندارد.

میزان مالیات و عوارض سیگارهای داخلی و وارداتی + جدول

رئیس مرکز برنامه‌ریزی و نظارت بر دخانیات کشور از احتمال تجمیع مالیات‌ها و عوارض محصولات دخانی وارداتی و تولید داخل از ۱۴ عنوان به ۲ تا ۳ مورد خبر داد.

رکورد مهمد نقدینگی ثبت شد

تازه‌ترین گزارشی که بانک مرکزی از ترازنامه شبکه بانکی منتشر کرده از رشد ۱۴.۳ در بارهصدی نقدینگی در باره پایان آبان‌ماه امسال در باره مقایسه با اسفندماه سال گذشته خبر می‌دهد به‌طوری که میزان نقدینگی از حدود ۱۰۱۷ هزار ارزویارد تومان در باره پایان سال قبل به ۱۱۶۲ هزار ارزویارد در باره انتهای ۹ ماهه امسال رسیده است.

ورود شگرد شناسی مهمد به ورشکستگی کارخانه‌هایمان منجر نشود!

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز : آغاز فروش فوری پژو ۵۰۸ در مدل ۲۰۱۷ برای اولین‌بار در ایران + قیمت قطعی

دبیرکل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران می‌گوید: فضای کسب و کار ایران صد در بارهصد آمادگی پذیرش سرمایه‌های خارجی را دارد به شرط آنکه به بخش خصوصی و تعاونی میدان داده شود و جریان کارآفرینی همراه با ورود سرمایه‌های خارجی گسترش یابد.

اقدام به خودکشی یک مسافر در باره توالت هواپیما!

پرواز PC۵۱۴ شرکت هواپیمایی پگاسوس ترکیه که شب گذشته فرودگاه استانبول را به مقصد تهران ترک کرده بود، به دلیل اتفاق عجیبی که یکی از مسافران این پرواز رقم زد، مجبور شد پرواز خود را به شکلی غیرمرسوم به پایان برساند.

افزایش قیمت برنج باسماتی در باره پی لغو ممنوعیت ایران

قیمت‌های برنج باسماتی به دلیل تقاضا از سوی ایران که اخیرا به ممنوعیت پنج ماهه واردات این غله از هند پایان داده است، رو به افزایش است.

انتهای پیام