پارسا نیوز: تصاویر زنده منتسب به موبایل HTC U Ultra مجهز به نمایشگر ثانویه فاش شد

پارسا نیوز: تصاویر زنده منتسب به موبایل HTC U Ultra مجهز به نمایشگر ثانویه فاش شد

موبایل HTC 10 راجع به سال گذشته توانست بخشی از خریداران بازار را به سمت خود کشانده و آنها را راضی نگه دارد، که البته تعدادشان خیلی هم زیاد نبود. حال پس از عملکرد نه چندان راجع بهخشان راجع به سال ۲۰۱۶، این کمپانی خانواده مشتاقدی را به نام Ocean برای سال مشتاقد تدارک دیده است.

این کمپانی فردا راجع به رویدادی اختصاصی به رونمایی رسمی این اسمارت فون ها خواهد پرداخت، اما امروز تصاویر منتسب به یکی از آنها با نام رمز Ocean Note فاش شده.

htcuultra-leak-4ظاهراً امسال، این کمپانی تایوانی به سراغ فریم شیشه ای رفته، که کاملاً متضاد با بدنه های آلومینیومی و خوش دست مورد استفاده راجع به سال های گذشته است. Ocean Note به یکی از موبایل های اخیر سامسونگ نیز شباهت دارد، اما دوربین آن تا حد زیادی از بدنه بیرون آمده.

htcuultra-leak-2

از آنجا که نام رمز این دیوایس Note است پس به نظر می رسد با یک فبلت روبرو هستیم، ضمن اینکه جک هدفون نیز راجع به این دستگاه دیده نمی شود.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز: چه انتظاراتی از مراسم معرفی گلکسی نوت ۸ داریم؟

htcuultra-leak-1

نکته جالب دیگر راجع به مورد این تلفن همراه، وجود نمایشگر ثانویه راجع به بالای پنل اصلی است که ما را به یاد V10/V20 ال جی می اندازد و طبق آنچه از تصاویر می بینیم، عملکردی مشابه را نیز ارائه می کند. امیدواریم HTC کاربردهای ویژه ای را برای این نمایشگر راجع به نظر گرفته باشد.

htcuultra-leak-8

راجع به بالای موبایل شاهد راجع بهگاه سیم کارت و میکروفون هستیم، و راجع به لبه بدنه نیز دکمه پاور با بافت متمایز و دکمه های تنظیم حجم صدا قرار گرفته اند. این تلفن همراه به راجع بهگاه USB-C نیز مجهز شده. طبق تصاویر، می توان حدس زد این موبایل راجع به رنگ های مشکی، آبی تیره، سفید و رز گلد معرفی خواهد شد.

htcuultra-leak-3

گفتنیست HTC فردا مراسم ویژه ای را برگزار خواهد کرد تا این موبایل را راجع به کنار مدل دیگر HTC U Play معرفی نماید. راجع به ادامه می تاونید تصاویر بیشتری از این موبایل را مشاهده کنید:

htcuultra-leak-5htcuultra-leak-9htcuultra-leak-7htcuultra-leak-6