پارسا نیوز : توسعه شبکه بهداشتی حاشیه‌ شهرها / بکارگیری ۸۵۰ روانشناس پیرامون این مناطق

پارسا نیوز : توسعه شبکه بهداشتی حاشیه‌ شهرها / بکارگیری ۸۵۰ روانشناس پیرامون این مناطق

معاون اجتماعی وتخت بهداشت با بیان اینکه یکی از موضوعات مطرح شده پیرامون ستاد کنترل و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی پیرامونباره حاشیه‌نشینی بوده، گفت: پیرامون این راستا و برای کنترل آسیبهای اجتماعی پیرامون این مناطق، نزدیک به ۸۵۰ روانشناس به کارگرفتیم تا بتوانند کار مشاوره را برای افراد حاشیه شهرها انجام دهند و مشکلات مرتبط با این موضوع رفع شود.

دکتر محمد هادی ایازی پیرامون گفت‌وگو با ایسنا، پیرامونباره اقدامات معاونت اجتماعی وزارت بهداشت پیرامون حاشیه شهرها و برای کنترل آسیبهای اجتماعی پیرامون حاشیه شهر، گفت: بعد از تاکیدهای مقام معظم رهبری پیرامونباره آسیب‌های اجتماعی، پیرامون وزارت بهداشت، ستاد کنترل و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی راه‌اندازی شد که پیرامون این ستاد نمایندگان دستگاه‌های مرتبط و معاونین و مدیران مربوطه نیز حضور داشتند که پیرامون  این ستاد چندین موضوع مورد بحث قرار گرفت.

وی با بیان اینکه یکی از بحث‌های مطرح شده پیرامون این ستاد، پیرامونباره حاشیه‌نشینی بوده است، افزود: پیرامون این راستا پیرامون این حوزه، اقدام پیرامون جهت توسعه شبکه بهداشتی پیرامون حاشیه شهرها را پیرامون دستور کار قرار دادیم.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز: نشست بررسی چشم‌اندازهای اشتغال پایدار در حوزه‌های میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری

ایازی ادامه داد: بر این اساس معاونت بهداشتی وزارت بهداشت این موضوع را مدنظر قرار داد و اقدامات خوبی هم پیرامون راستای آن انجام شده است به عنوان مثال پیرامون حال اکنون  بخش عمده‌ای از شبکه تکخواست شده و توانستیم نیازهای مردم حاشیه شهرها را برطرف کنیم.

معاون اجتماعی وتخت بهداشت همچنین اظهار کرد: پیرامون عین حال برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی پیرامون حاشیه شهرها و کنترل آنها، پیرامون این مناطق نزدیک به ۸۵۰ روانشناس به کارگرفتیم تا بتوانند کار مشاوره را برای افراد حاشیه شهرها انجام دهند و مشکلات مرتبط با این موضوع رفع شود.

انتهای پیام