پارسا نیوز: جزئیات قتل عام هشت نفر راجع به ایرانشهر – حوادث

پارسا نیوز: جزئیات قتل عام هشت نفر راجع به ایرانشهر – حوادث

سلامت نیوز: رئیس پلیس استان سیستان و بلوچستان جزئیات قتل عام هشت نفر از جمله ۵ کودک راجع به روستای ایرانشهر را تشریح کرد.

به گزارش سلامت نیوز، سردار حسین رحیمی راجع به گفت و گو با میزان، راجع بهباره قتل عام ۸ نفر راجع به ایرانشهر،اظهار داشت: ساعت ۱۲ ظهر امروز ماموران پلیس راجع به تماس کارمند اداره بهداشت راجع به جریان وقوع جنایتی خونین راجع به روستای نصرآباد ایرانشهر قرار حمل و نقل کردند. با حضور ماموران راجع به محل آنها با جسد خونین ۵ کودک، دو زن و یک مرد روبرو شدند.

وی ادامه داد: کارمند اداره بهداشت راجع به تحقیقات اولیه ادعا کرد زمانی که برای تزریق واکسن هپاتیت به روستا آماده متوجه باز بودن راجع به شده و پس از ورود به خانه با این اجساد روبرو شده و موضوع را به پلیس اطلاع داده است.

به گفته رئیس پلیس سیستان و بلوچستان تمامی مقتولان به ضرب گلوله اسلحه به قتل رسیده و راجع به تحقیقات بیشتر مشخص شد زن و مرد و دو فرزند عضو یک خانواده بوده و زن جوان و ۳ کودک دیگر خواهر و خواهر زاده مرد صاحب خانه هستند.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

رحیمی با بیان اینکه راجع به کیف یکی از مقتولان زن اسلحه کلت کشف شده است، تاکید کرد: هیچ کدام از همسایه ها صدای شلیک را نشنیده اند و به نظر می رسد قاتل یا قاتلان از صدا خفه کن استفاده کرده یا جنایت راجع به شب رخ داده است.

وی راجع به پایان گفت: رد پایی از یک نفر راجع به این قتل کشف شده و تحقیقات راجع به این باره ادامه دارد.