پارسا نیوز : جزییات ماموریت شهرداری برای تشییع آیت‌الله هاشمی در باره دانشگاه تهران

پارسا نیوز : جزییات ماموریت شهرداری برای تشییع آیت‌الله هاشمی در باره دانشگاه تهران

شهردار ناحیه ۲ منطقه۶ از مجاهدت بیش از ۳۰۰ نفر از نیروهای خدمات شهری، اکیپ‌های فوریت‌های ۱۳۷ و اکیپ‌های معاونت حمل و نقل شهرداری این منطقه برای پاکسازی دانشگاه تهران، خیابان های اطراف و گاردر بارهیل آسیب دیده در باره مراسم خاکسپاری آیت الله هاشمی خبر داد.

فرزاد هنرور در باره گفت‌وگو با ایسنا، گفت: به محض اطلاع از رحلت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی و مشخص شدن محل برگزاری مراسم، تمامی نیروهای اجرایی منطقه ۶ از جمله نیروهای خدمات شهری در باره محل دانشگاه تهران و اطراف فعلی و نسبت به پاکسازی محوطه، جایگاه و خیابان های منتهی به دانشگاه تهران اقدام کردند.

وی افزود: سیاه پوش کردن در بارهب دانشگاه و خیابان های اطراف و پاکسازی در باره حداقل زمان ممکن پس از مشخص شدن مکان مراسم انجام شد. همچنین برای طول مراسم بیش از ۱۰ ایستگاه صلواتی و اطلاع رسانی برپا شد. پس از پایان مراسم تشییع نیز ۳۰۰ نفر از نیروهای اجرایی نسبت به ساماندهی و پاکسازی خیابان های اطراف و داخل دانشگاه اقدام کردند و پس از پاکسازی، دانشگاه تحویل مسئولان شد.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز : مهر برندهای خارجی بر پیشانی تابلوهای تبلیغاتی - پارسا | پایگاه خبری

وی ادامه داد: گاردر بارهیل آسیب دیده مقابل دانشگاه نیز از ۱۰ اکیپ فوریتهای ۱۳۷ و ۵ اکیپ راهنمایی و رانندگی ترمیم شد و به حالت اول بازگردانده شد. همچنین کلیه مخازن زباله که به لحاظ مسائل امنیتی از سطح خیابان های منطقه جمع آوری شده بود، به جای اولیه بازگردانده شد.

انتهای پیام