پارسا نیوز: درخواست از وقسمت ته هر چیز ارشاد برای مطالعه متن حقوق شهروندی

پارسا نیوز: درخواست از وقسمت ته هر چیز ارشاد برای مطالعه متن حقوق شهروندی

بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما طی نامه‌ای از وقسمت ته هر چیز ارشاد خواست تا ضمن مطالعه متن حقوق شهروندی و ارسال آن برای رسانه‌های حامی ایالت، رسانه توهین‌کننده به یکی از مسئولان کشور را توبیخ و تنبیه کند.

به گزارش مشرق، ببسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما طی نامه‌ای از وقسمت ته هر چیز ارشاد خواست تا ضمن مطالعه متن حقوق شهروندی و ارسال آن برای رسانه‌های حامی ایالت، رسانه توهین‌کننده به یکی از مسئولان کشور را توبیخ و تنبیه کند.

در ابتدای این نامه آمده است: همانطور که مستحضرید امروز در یکی از سایت‌های خبری حامی ایالت، کاریکاتوری منتشر شده است که به یکی از مسئولان کشور توهینی آشکار نموده، پای خود را از بی اخلاقی نیز فراتر گذاشته و پمپاژ تنفر را از حد گذرانده است.

در ادامه امده است: در کشوری که رئیس ایالت آن، چندی پیش در باب منشور حقوق شهروندی سخن رانده است، اینطور برخوردهای متناقضی بیانگر تفکرات «قلعه حیوانات» است که همه در برابر قانون برابرند ولی برخی برابرترند!

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز: با اپلیکیشن های سفر آشنا شوید/ با موبایلتان به گردش نوروزی بروید

این تشکل دانشجویی تاکید کرد: توهین آشکار این مدعیان اخلاق‌گرایی در حالی صورت گرفته است که حضرتعالی چندی پیش گفتید « در جامعه ایران مردم از بداخلاق‌ها متنفرند و دوران انگ زنی و تخریب و انتقام جویی به سر آمده و اکنون دوران اخلاق گرایی و توجه به فضلیت آغاز شده است.» بر مبنای همین صحبت شما، منتظر برخورد قانونی شما با این رسانه هستیم تا مبادا خدای ناکرده این سوءتفاهم پیش بیاید که شما خلاف گفته های خود عمل می‌کنید.

بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما ادامه داد: آنچه در کاریکاتور موهن بدان پرداخته شده است، از قضا یکی از بهترین دستاوردهای انقلاب به شمار می‌رود که رهبر معظم انقلاب نیز بارها بر سودبخش بودن آن، تاکید داشته اند. مسکن مهر مردمان بسیاری را صاحب خانه و کاشانه کرد و حدود ۲ مرامیون نفر را از بی سرپناهی نجات داد و اینطور برخوردی با خدمات ایالت های پیشین ظلمی آشکار است.

در خاتمه آمده است: از شما انتظار داریم علاوه بر اینکه این رسانه را تنبیه و توبیخ کرده، نسخه‌ای از حقوق شهروندی را نیز مطالعه فرمایید و برای همه رسانه متبوع خود ارسال کنید تا با دقت بخوانند و از توهین به شهروندان و مسئولان بر مبنای همان اصولی که رییس ایالت یازدهم ابلاغ کردند، حتی المقدور عمل نمایند.

پیشنهاد ویژه :   مجلس: خبرگزاری آریا - والیبال جام قهرمانان بزرگ جهان؛ ایران ۳