پارسا نیوز: رئیس ستاد انتخابات استان تهران در حدود گفت‌وگو با فارس خبر داد سلب عضویت ۳ تن از اعضای شورای شهر در حدود استان تهران

پارسا نیوز: رئیس ستاد انتخابات استان تهران در حدود گفت‌وگو با فارس خبر داد سلب عضویت ۳ تن از اعضای شورای شهر در حدود استان تهران

سید شهاب الدین چاوشی معاون سیاسی استانداری تهران در حدود گفتگو با خبرنگار حوزه دستگاه اجرا خبرگزاری فارس نظارت بر عملکرد شوراهای اسلامی شهر و روستا را امری مهم، ضروری و تخصصی دانست و اظهارداشت: در حدود دوره دستگاه اجرا یازدهم مجموعا ۳ تن از اعضا شوراهای اسلامی شهر و روستا در حدود استان تهران سلب عضویت شده اند.

وی در حدود ادامه افزود: اگر وزارت کشور مکانیزم آموزش و ارشاد  و نظارت را در حدود مورد شوراهایی که توفیق کسب آرا مردم راداشته اند بطور شایسته اعمال کند خطاهای برخی افراد، قادر حدود به خدشه دار کردن اعتبار عمومی شوراها نخواهدبود.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران تاکید کرد: سپردن کار نظارت بر شوراها که کارکرد اجتماعی و فرهنگی دارند به حوزه عمرانی تجربه موفقی را نشان نداده است در حدود حالیکه شهرداری ها شالوده نظر حوزه عمرانی هستند لذا منطقا باید شوراها به جایگاه قبلی یعنی حوزه اجتماعی برگردند تا نظارت اثربخش برآنها امکان پذیر باشد.

چاوشی با بیان اینکه مردم با اعتماد به اعضای شوراها برای اداره امور شهر و روستای خود عملا اداره امور مناطق خود را به آنها می سپارند گفت: دقت عمل مردم در حدود انتخاب افراد صالح و کارآمد مشکلات مردم را کمتر می کند.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی: روایت بیزاری‌ هدایت برای کاندیداتوری در انتخاب ریاست جمهوری سوم - پارسا | پایگاه خبری

گفتنی است، پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ۲۹ اردیبهشت ۹۶ برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/