پارسا نیوز: رسیدگی به صدور مجوز «جبهه مردمی نیروهای انقلاب» در اسرع وقت

پارسا نیوز: رسیدگی به صدور مجوز «جبهه مردمی نیروهای انقلاب» در اسرع وقت

مافی از بررسی اعطای مجوز به جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در صورت ارجاع به کمیسیون ماده ۱۰ احزاب در اسرع وقت خبر داد.

به گزارش مشرق، پروانه مافی عضو کمیسیون ماده ۱۰ احزاب با اشاره به نامه اعلامیه موجودیت «جبهۀ مردمی نیروهای انقلاب» به وزارت کشور و بررسی این نامه در کمیسیون متبوع خود گفت: تاکنون این نامه به کمیسیون ماده ۱۰ احزاب ارجاع نشده است.

وی افزود: اگر نامه اعلامیه موجودیت جبهه مردمی نیروهای انقلاب به کمیسیون ارجاع شود در اسرع وقت به این نامه که برای اعطای مجوز  به این جبهه است، رسیدگی می‌شود.

اخیراً احزاب و تشکل‌های انقلابی کشور با تأسیس جبهه‌ مردمی نیروهای انقلاب اسلامی به‌ ریاست حجت‌الاسلام رحیمیان اعلامیه موجودیت کردند.

اعضای هیئت مؤسس این جبهه را یحیی آل‌اسحاق، مهدی چمران، حمیدرضا حاجی‌بابایی، رضا روستاآزاد، محمود خسروی‌وفا، مهدی محمدی، علیرضا مرندی، نادر طالب‌زاده و  مرضیه وحید دستجردی تشکیل می‌دهند.

در همین زمینه امیر ابراهیم رسولی مسئول روابط عمومی و تبلیغات جبهۀ مردمی نیروهای انقلاب در گفت‌وگویی خاطرنشان کرده بود که موجودیت جبهه متبوعش در نامه‌ای رسمی با امضای حجت الاسلام رحیمیان رئیس هیئت مدیره جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی به وزارت کشور اعلامیه و ارسال شده است.

پیشنهاد ویژه :   سیاست خارجی: واکنش قاسمی به گزارش گوترش درباره وضعیت حقوق بشر در ایران