پارسا نیوز: زمان برگزاری امتحانات معوقه دانشگاه‌های اصفهان بیان شد

پارسا نیوز: زمان برگزاری امتحانات معوقه دانشگاه‌های اصفهان بیان شد

به گزارش اصفهان بیدار، دانشگاه اصفهان در حدود اطلاعیه‌ای بیان کرد: با توجه به بیان تعطیلی روز سه‌شنبه ۲۱ دی ماه از طرف هیئت دستگاه اجرا، امتحانات این روز در حدود همان ساعات در حدود روز پنجشنبه ۲۳ دی ماه برگزار می‌شود.

در حدود این اطلاعیه تأکید شده است که امتحانات روز چهارشنبه مطابق برنامه قبلی برگزار می‌شود.

دانشگاه صنعتی اصفهان نیز در حدود اطلاعیه‌ای روز ۲۷ دی‌ماه را به عنوان زمان سنگیند برگزاری امتحانات معوقه روز ۲۱ دی‌ماه بیان کرده است.

این دانشگاه بیان کرده است باتوجه به تعطیلی رسمی سه‌شنبه ۲۱ دی‌ماه، براساس مصوبه شورای آموزشی دانشگاه امتحانات این روز در حدود روز دوشنبه ۲۷ دی‌ماه برگزار می‌شود.

طرح زیباسازی و سیمای شهری چهار خیابان سنگیندالاحداث اصفهان اجرا می‌شود

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان از اجرای طرح زیباسازی و سیمای شهری چهار خیابان سنگیندالاحداث شهر اصفهان در حدود مناطق یک، سه و چهار از سوی این سازمان و با همکاری مناطق مربوطه خبر داد.

مهدی بقایی گفت: زیباسازی خیابان‌های سنگیندالاحداث که به دلیل آزادسازی و تخریب منازل مسکونی در حدود مسیر احداث خیابان؛ دارای دیواره‌های مخروبه زیادی هستند در حدود دستور کار سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان قرار گرفته است.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز : پیشگیری از حوادث طبیعی نیاز به آموزش‌های عمومی دارد

وی افزود: خیابان‌های ظهیرالاسلام و آیت الله زاهد در حدود منطقه یک، خواجه نظام الملک در حدود منطقه سه و لاهور در حدود منطقه چهار خیابان‌هایی هستند که طرح ساماندهی و زیباسازی دیوارهای آن ها متناسب با نام، منطقه و موقعیت قرارگیری انجام می‌شود.

وی ادامه داد: لاهور یکی از شهرهای پاکستان و خواهرخوانده شهر اصفهان است که به همین دلیل از نقوش پارچه‌های پاکستانی برای زیباسازی دیواره‌های مخروبه این خیابان استفاده شده و با ترکیب نقاشی و چاپ روی فلز اجرا می‌شود.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان همچنین بیان کرد: منزل تاریخی مصورالملک از نگارگران مشهور اصفهان در حدود محدوده خیابان آیت الله زاهد قرار دارد که به همین منظور طرح‌های نگارگری بر دیوارهای این خیابان کار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه فرزند ظهیرالاسلام از خوشنویسان معروف بوده است گفت: دیواره‌های خیابان سنگیندالاحداث ظهیرالاسلام در حدود منطقه یک شهر اصفهان نیز به همین دلیل با نقوش خوشنویسی و نقاشی خط زیباسازی خواهد شد.

بقایی اظهار داشت: ابوعلی حسن پسر علی پسر اسحاق طوسی شناخته شده به خواجه نظام‌ الملک طوسی نیرومندترین وشالوده دوره سلجوقیان بود که این سلسله در حدود زمان وی به اوج نیرومندی رسید، به همین منظور خیابان خواجه نظام الملک براساس دوره تاریخی سلجوقی زیباسازی می‌شود.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز: - توصیه أکید استاندار اصفهان به صادرکنندگان جهت درج مبدأ اصفهان در کالاهای صادراتی

وی تاکید کرد: طراحی و اجرای زیباسازی و سیمای شهری این چهار خیابان تازه ساخته شده تا نوروز ۹۶ انجام می‌شود.

پیام تسلیت فرماندار اصفهان به مناسبت ارتحال آیت‌الله رفسنجانی

فضل الله کفیل با صدور پیامی ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.

در حدود پیام کفیل آمده است: خبر ارتحال حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مسلامتت نظام باعث حزن و اندوه مردم انقلابی و  ولایتمدار گردید.

در حدود ادامه تأکید شده است: ایشان نمونه‌ کم‌نظیری از تولید اوّل مبارزان ضد رژیم ستم‌شاهی و از رنج‌دیدگان این راه پرخطر و پرافتخار بوده که سال‌ها در حدود زندان و با تحمل شکنجه‌های ساواک و مقاومت در حدود برابر این همه رنج و شکنجه در حدود راه پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل نظام مقدس جمهوری اسلامی از هیچ کوششی در حدودیغ ننموده و در حدود دوران وکالت مقدس به عنوان جانشین فرمانده کل قوا در حدود جبهه های نور علیه ظلمت نقش موثری ایفا کرد.

فرماندار اصفهان بیان کرده است: ریاست مجلس شورای اسلامی، مجلس خبرگان رهبری و مجمع تشخیص مسلامتت نظام از جمله افتخارات و برگ‌های زرینی از خدمات و مجاهدت‌های این عالم ربانی در حدود تاریخ انقلاب اسلامی ایران بشمار می‌آید.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز: پارسا

در حدود ادامه آمده است: این شخصیت بزرگوار در حدود تمامی مراحل انقلاب و نظام جمهوری اسلامی یار و یاور معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری بوده است.

اینجانب رحلت جانسوز آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین حضرت امام (ره) و رهبری را به مقام معظم رهبری حضرت آیت العظمی خامنه‌ای، حوزه‌های علمیه، روحانیت معزز و بیت مکرم ایشان و عموم مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تسلیت عرض نموده و علو در حدودجات و غفران الهی را برای ایشان از در حدودگاه خداوند متعال خواهان و خواستارم.

انتهای پیام/تسنیم