پارسا نیوز: زمان تشکیل ائتلاف نیروهای انقلاب برای انتخابات شورای شهر

پارسا نیوز: زمان تشکیل ائتلاف نیروهای انقلاب برای انتخابات شورای شهر

دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی از تشکیل ائتلاف نیروهای انقلاب برای انتخابات شورای شهر تهران در اوایل بهمن خبر داد.

به گزارش مشرق، پرویز سروری دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی و رئیس کمسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران با اشاره به سازوکار نیروهای انقلابی برای انتخابات شورای شهر، اظهار کرد: جلسات مقدماتی در این باره برگزار شده و همچنان این جلسات ادامه دارد.

وی ادامه داد: در این جلسات فرایند کار در حال بحث و بررسی است و سعی بلیغ می‌کنیم تا اوایل بهمن ماه این فرایند به سرانجام برسد.

دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی درباره ویژگی‌‌های نامزدها در انتخابات شورای شهر تصریح کرد: شورای شهر یک مجمع و یا یک باشگاه سیاسی نیست بلکه مجموعه‌ای اجتماعی است که نیازهای شهر و تخصص افراد ملاک است.

سروری با بیان ایکه اگر بحث سهم خواهی در انتخابات شورای شهر باز شود، قطعاً با مجموعه‌ای ناکارآمد مواجه می‌شویم، متذکر شد: احزاب و گروها باید در راستای تشکیل مجموعه‌ای کارآمد افراد متخصص را مد نظر قرار دهند و نباید در این انتخاب دیدگاه‌‌های جناحی مورد توجه باشد.

پیشنهاد ویژه :   مجلس: خبرگزاری آریا - بازیکنان جوان و با استعدادی که جانشین رونالدو خواهند شد؛ از راشفورد و دمبله تا آسنسیو

به گفته رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران هرگونه ورود سیاسی به صحنه انتخابات شوراها، نقطه مرگ آن مجموعه خواهند بود.