پارسا نیوز : سیامند رحمان نامزد در بارهیافت جایزه جهانی بنیاد لاروس شد

پارسا نیوز : سیامند رحمان نامزد در بارهیافت جایزه جهانی بنیاد لاروس شد

«سیامند رحمان» قهرمان وزنه‌برداری کشورمان، قویترین مرد پارالمپین جهان و دارنده مدال طلای فوق سنگین دسته ۱۰۷+ کیلوگرم پارالمپیک‌های ریو ۲۰۱۶ و لندن ۲۰۱۲ کاندید در بارهیافت نشان و جایزه جهانی لاروس شد.

به گزارش ایسنا، بنیاد لاروس در باره ویدیویی که همزمان در باره شبکه‌های اجتماعی توئیتر، اینستاگرام و فیس بوک منتشر شد، نام سیامند رحمان و پنج ورزشکار به نام‌های ایهار بوکی، شناکر اهل بلاروس، خانم عمرا دوراند، دونده اهل کوبا، مارسل هاک، دونده اهل سوئیس، خانم صوفی یاسکو، شناکر نیوزلندی، خانم بئاتریس ماریا ویو از ایتالیا در باره رشته شمشیربازی با ویلچر را به عنوان کاندیدای در بارهیافت جایزه ورزشی جهانی لاروس اعلامیه کرد.

در باره این ویدیو “دانیل دیاس” سفیر بنیاد لاروس، سیامند رحمان را به عنوان یکی از شش کاندیدای پارالمپین شایسته در بارهیافت نشان جهانی معرفی کرد.

بنیاد لاروس در باره سال ۱۹۹۹ نزدیک شرکت ریچموند و دایملر تاسیس شد و دو سال بعد جایزه ورزش جهانی لاروس بنا نهاده شد که در باره شهر موناکو با حضور نلسون ماندلا به برگزیدگان اهداء شد.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز : تدوین سند راهبردی خانه‌های امید بازنشستگان

این مراسم هرساله برگزار و به بهترین ورزشکاران جهان در باره بخش های مختلف جوایزی اعطاء می شود.

این جایزه یکی از بزرگترین جوایز ورزشی جهان است و از میان برگزیدگان ادوار گذشته این جایزه می توان به نواک جوکوویچ، یوسین بولت، سرنا ویلیامز و دانیل دیاس اشاره کرد.

سیامند رحمان قهرمان جهان و پارالمپیک نیز در باره میان برترین پارالمپین های جهان در باره سال ۲۰۱۷ قرار گرفته است.

مراسم اهدای جوایز لاروس در باره تاریخ ۲۶ بهمن سال جاری (۱۴ فوریه) در باره موناکو برپا خواهد شد.

پیش از این در باره سال ۲۰۰۷ کاظم رجبی قهرمان وزنه برداری دسته فوق‌سنگین کشورمان از سوی بنیاد لاروس نامزد در بارهیافت جایزه بهترین ورزشکار پارالمپین جهان شده بود.

انتهای پیام