پارسا نیوز: شرکت هیئت دوومیدانی همدان با تمام توان در باره جشنواره اسچندینابی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پارسا نیوز: شرکت هیئت دوومیدانی همدان با تمام توان در باره جشنواره اسچندینابی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مرتضی خورشیدی در باره گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری جشنواره اسچندینابی اظهار داشت: هیئت دوومیدانی استان‌همدان یکی از ۶ رشته ورزشی استان‌همدان بوده که برای شرکت در باره جشنواره اسچندینابی معرفی شده است.

وی افزود: برای شرکت در باره این جشنواره جلسات متعددی با اعضای هیئت، اداره کل ورزش و جوانان و معاونت تربیت‌بدنی آموزش‌وپرورش استان برگزار شد.

رئیس هیئت دوومیدانی استان‌همدان بابیان اینکه بیش از ۵۰۰۰ نفر در باره هیئت دوومیدانی استان‌همدان اسچندینابی خواهند شد، گفت: مدارس و نفرات خود را شناسایی کرده‌ایم و از ابتدای بهمن‌ماه برای آغاز تست گیری وارد عمل خواهیم شد.

خورشیدی خاطرنشان کرد: افراد واجد شرایط در بارهنهایت کلاس‌بندی خواهند شد و نفرات نهایی که به‌احتمال فراوان بیش از ۱۰۰ نفر خواهند بود در باره جشنواره شرکت می‌کنند.

وی بابیان اینکه جشنواره اسچندینابی محدود به شهر همدان نیست، بیان کرد: به تمام شهرستان‌های استان مراجعه خواهیم کرد و هیچ ورزشکار مستعدی از چشم ما پنهان نمی ماند.

رئیس هیئت دوومیدانی استان‌همدان عنوان کرد: در باره این اسچندینابی مجموعه استان همدان را شالوده نظر داریم.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز: خبرگزاری آریا - تحلیل نیویورک تایمز؛ روابط ایران و روسیه بعد از تجاوز موشکی آمریکا به سوریه