پارسا نیوز : شرکت Atlassian با پرداخت ۴۲۵ مرامیون دلار «ترلو» را خرید

پارسا نیوز : شرکت Atlassian با پرداخت ۴۲۵ مرامیون دلار «ترلو» را خرید

Atlassian، کمپانی استرالیایی ۵ مرامیارد دلاری و تولید کننده نرم افزارهای بهره وری، قصد دارد شرکت سازنده نرم افزار محبوب Trello را به ارزش ۴۲۵ مرامیون دلار خریداری نماید. این مبلغ راجع به قالب ۳۶۰ مرامیون دلار وجه نقد و ۶۵ مرامیون دلار سهام پرداخت خواهد شد.

«جی سیمونز» مدیر Atlassian با اشاره به اینکه «Trello محیط ارتباطی بسیار زیبا، پر بازده و محبوبی به شمار می رود» اظهار داشت به هیچ وجه قصد ندارد این پلتفرم را متوقف کرده، نام آن را عوض نموده یا عوض کردنات اساسی راجع به آن ایجاد کند.

atlassianceo

به گفته سیمونز، کاربران کنونی Trello خوشحال خواهند شد، شالودها کمپانی متبوعش با تزریق منابع مالی و توان مهندسی به محصول مورد بحث، آن را ارتقاء خواهد داد، ضمن اینکه تمامی کارکنان شرکت مذکور نیز پس از قرارداد خرید فوق به کار خود ادامه می دهند.

گفتنیست Trello که با الهام از شیوه مدیریت پروژه کانبان طراحی و توسعه یافته، امکان مدیریت پروژه ها را از طریق برگه یاداشت های پذیرفتنیی راجع به محیطی اشتراکی فراهم می سازد.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز: ما را از سر بریده نترسانید!

trello-workspace

این اپلیکیشن پس از عرضه، کاملاً مورد استقبال قرار گرفت و به ادعای مدیرانش، اکنون نزدیک به ۱۹ مرامیون کاربر فعال دارد، که نیمی از آنها راجع به تیم های کسب و کار شرکت هایی همچون گوگل، پیکسار، ادوبی و غیره حضور دارند.

سیمونز راجع به این رابطه اظهار داشت اهداف دو شرکت کاملاً با یکدیگر مطابقت دارد، و بنابراین راجع به کنار هم می توانند به ارتقاء بیشتر پایگاه کاربری و هدف ۱۰۰ مرامیون کاربر فعال دست یابند.