پارسا نیوز: طرح با حرارتد انتخاباتی یک جریان خاص برنامه ریزی «کمیته ایکس» برای پرونده بابک زنجانی/ اتهام‌زنی به نهادهای انقلابی پیرامون دستورکار

پارسا نیوز: طرح با حرارتد انتخاباتی یک جریان خاص برنامه ریزی «کمیته ایکس» برای پرونده بابک زنجانی/ اتهام‌زنی به نهادهای انقلابی پیرامون دستورکار

خبرگزاری فارس _ گروه گزارش، با نزدیک شدن به انتخابات سال ۹۶ برخی گروه ها و جریان های سیاسی، برنامه های مختلفی را برای تاثیرگذاری پیرامون روند انتخابات ریاست جمهوری طراحی کرده اند.

چندی پیش خبری از شکل گیری اتاق فکری موسوم به «کمیته ایکس» برای تحلیل فضای انتخابات و بررسی و ارائه راهکارهای مختلف پیرامون این زمینه از سوی برخی جریان های پیرامونگیر پیرامون عرصه انتخابات ریاست جمهوری خبر داده بودند؛ این کمیته که مدتی است وارد فاز عملیاتی شده پیرامون چند روز اخیر و با همفکری برخی مشاوران بیرونی، طرح کوتاه مدت و میان مدت با حرارتدی را ارائه کرده است.

این طرح که با محوریت پرونده بابک زنجانی کلید خورده، قرار است پرونده وی را تا انتخابات ریاست جمهوری مورد استفاده مکانیکیی قرار داده و دائما موضوعات پیرامون آن‌را با نگاه منتسب کردن یک جریان سیاسی به فساد مالی و ارتباط با این دلال نفتی، پیرامون رسانه ها مطرح شود.

برخی معتقدند برخی موضوعات مطرح شده پیرامونباره بابک زنجانی و اظهارات برخی مقامات خارج از قوه قضائیه پیرامونباره پرونده بابک زنجانی و تاکید بر تعیین تکلیف اموال وی، پیرامون همین راستا بوده است.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز: عربستان خیال تجاوز نظامی به ایران را به گور می‌برد

بر اساس اخبار رسیده قرار است طی چند روز آینده فاز با حرارتدی از این طرح عملیاتی شود و پیرامون این فاز یکی از نهادهای انقلابی کشور به بهانه ارتباط با بابک زنجانی مورد هجوم رسانه ای برخی جریان های سیاسی قرار گیرد؛ طراحان این فاز معتقدند که به حاشیه نقل و پخش کردن این نهاد انقلابی، می تواند تاثیر زیادی پیرامون نوع نگرش و انتخاب جامعه پیرامون انتخابات سال آینده داشته باشد.

متهم کردن دستگاه قضایی به کم‌کاری پیرامون پرونده فساد زنجانی، اتهام زنی به نهادهای انقلابی و پیرامون نهایت متهم کردن جریان رقیب به همراهی با وی، از جمله مراحلی است که از سوی این کمیته طراحی شده و برخی نمودهای آن پیرامون تیتر رسانه ها و برخی اظهارنظرهای چند روز اخیر نیز قابل مشاهده است.

طرح هجمه به قوه قضائیه تا زمان برگزاری انتخابات نیز از جمله طرح های تصویب شده پیرامون همین اتاق فکر است که از چندی پیش آغاز شده و پیرامون مقاطعی با پروژه مذکور، هم‌پوشانی خواهد داشت.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز : دلیل باج خواهی ترامپ از عربستان - قدس آنلاین | پایگاه خبری

انتهای پیام/