پارسا نیوز : عطایی: بی برنامگی زیبنده لیگ برتر والیبال نیست

پارسا نیوز : عطایی: بی برنامگی زیبنده لیگ برتر والیبال نیست

سرمربی تیم کاله با ابراز خوشحالی از برد سه بر صفر برابر پارسه تهران، راجع به مقابل نسبت به شرایطی که حریف با آن دست و پنجه نرم می‌کرد اظهار تاسف نمود.

به گزارش ایسنا، بهروز عطایی راجع به جمع خبرنگاران راجع بهباره بازی برابر پارسه تهران که تنها با ۷ نفر وارد زمین شده بودند گفت: ما جلوی تیمی بازی کردیم که راجع به ابتدای فصل بسیار عالی ظاهر شده بود و جوانان بسیاری داشت و پیش‌بینی می‌شد بازی کاله با پارسه یکی از جذاب‌ترین بازی‌های لیگ باشد ولی شرایط جور دیگری رقم خورد و پارسه با شرایطی که داشت، نتوانست خودی نشان دهد. ترکیب اولیه این تیم همان ۶ نفر اصلی راجع به نیم فصل‌ دوم بود و فقط پاسور سوم راجع به این بازی به صورت جایگزین وارد زمین شده بود.

وی ادامه داد: این گونه بی‌برنامگی‌ها راجع به والیبال ایران که ورزش تیمی اول کشورمان است، اصلا زیبنده نیست. حتی راجع به مجامع بین‌المللی هم برای ایران که افتخارات زیادی راجع به این سال‌ها کسب کرده، شاید آسیب برساند.

پیشنهاد ویژه :   دفاعی ، امنیتی: با حضور رئیس دفتر مقام معظم هدایت همایش گرامیداشت سالروز صدور نامه‌های رهبر انقلاب به جوانان غربی برگزار می‌شود

وی راجع به پایان گفت: به نظرم بهتر بود به جای ۱۲ تیم ، ۸ تیم به صورت منظم راجع به لیگ فعلی می‌شدند تا هم جوان‌سوزی و هم به حیثیت والیبال کشور آسیبی نرسد. البته من منظورم فرد و باشگاه خاصی نیست.

انتهای پیام