پارسا نیوز : فتاحی: کارت بازی نریمان جهان و رفیعی پس از پرداخت بدهی‌های پرسپولیس صادر باره می‌شود

پارسا نیوز : فتاحی: کارت بازی نریمان جهان و رفیعی پس از پرداخت بدهی‌های پرسپولیس صادر باره می‌شود

نریمان جهان و رفیعی

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال کشور می‌گوید پرسپولیس برای اینکه بتواند قرارداد دو بازیکن سنگیندش را در باره سازمان لیگ ثبت کند و کارت بازی آنها را بگیرد، باید بدهی‌های گذشته‌اش را پرداخت کند.

به گزارش ایسنا، سازمان لیگ فوتبال کشور با آغاز نقل و انتقالات نیم فصل به باشگاه‌های بدهکار بیان کرد که برای جذب بازیکن سنگیند باید ۱۰ در بارهصد از بدهی‌های گذشته به علاوه مبلغی برابر با مبلغی که برای خرید بازیکن هزینه کرده‌اند را به عنوان بدهی به کمیته انضباطی پرداخت کنند تا اجازه ثبت قرارداد با بازیکن سنگیند را پیدا کنند.  

امروز (چهارشنبه) پرسپولیس قرارداد دو بازیکن سنگیندش یعنی سامان نریمان جهان و سروش رفیعی را در باره هیئت فوتبال استان تهران ثبت کردند. با این اتفاق این شائبه به وجود آمد که پرسپولیس بدون پرداخت بدهی معوقه‌اش بازیکن سنگیند جذب کرده است.

فتاحی در باره این رابطه به ایسنا گفت: قرارداد این دو بازیکن بعد از اینکه در باره  هیئت فوتبال ثبت شد باید به سازمان لیگ ارسال می‌شد که هنوز این اتفاق نیفتاده است. البته بعد از اینکه به سازمان لیگ هم ارسال شد، پرسپولیسی‌ها هم مانند باقی تیم‌های بدهکار نظر ماشین‌سازی تبریز و صبا که بدهی‌هایشان را پردخت کرده اند، باید بدهی‌هایشان را پرداخت کنند تا کارت بازی برای این دو بازیکن صادر باره شود.

 

انتهای پیام

پیشنهاد ویژه :   بین الملل: توطئه سعودی- آمریکایی برای حذف فلسطین| جزئیات و بندهای معامله قرن - اخبار پارسا