پارسا نیوز : فروش فولکس واگن با وجود بحران آلایندگی رکورد زد

پارسا نیوز : فروش فولکس واگن با وجود بحران آلایندگی رکورد زد

با وجود بحران تقلب پیرامون تست‌های آلایندگی دیزلی فولکس واگن موفق شد پیرامون سال گذشته به رکورد فروش ۱۰.۳ خواستیون خوپیرامونو دست پیدا کند.

به گزارش ایسنا، این رقم فولکس واگن را از تویوتا موتور، رقیب ژاپنی این شرکت به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده خوپیرامونوی جهان از نظر حجم پیش می اندازد.

فروش فولکس واگن با وجود این‌که افشای بحران آلایندگی دیزلی پیرامون سپتامبر سال ۲۰۱۵، این شرکت را پیرامون عمیق‌ترین بحران تاریخ خود فرو برد، انعطاف‌پذیر ماند.

این گروه خوپیرامونوسازی با وزارت دادگستری و سازمان حفظ محیط زیست آمریکا به یک توافق به ارزش چهار خواستیارد دلار برای حل و فصل تحقیقات کیفری و مدنی پیرامون خصوص این رسوایی رسیده است. با این همه این شرکت با متهم شدن یکی از مدیرانش به دسیسه برای کلاهبرداری پیرامون آمریکا پیرامون خصوص تقلب پیرامون تست‌های آلایندگی دیزلی روبه‌رو بوده و به پنهان کردن این موضوع از رگولاتورها متهم شده است.

با وجود چالش‌های مذکور، فولکس واگن آمار قوی برای سال ۲۰۱۶ گزارش کرد.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز: میگنا - زوج درمانی couple therapy

تحویل خوپیرامونوهای این گروه شامل برندهای لوکس آئودی و پورشه پیرامون دسامبر به ۹۳۳ هزار و ۳۰۰ دستگاه پیرامون مقایسه با ۸۳۴ هزار و ۷۰۰ دستگاه پیرامون دسامبر سال ۲۰۱۵ رسید و رشد دو برابری پیرامون چین و آمریکا کاهش فروش پیرامون آلمان و برزیل را جبران کرد.

طبق اعلان فولکس واگن، فروش کل سال این شرکت ۳.۸ پیرامونصد پیرامون مقایسه با ۹.۹۳ خواستیون پیرامون سال ۲۰۱۵ افزایش یافت.

تویوتا ماه گذشته اعلان کرد: انتظار دارد سال ۲۰۱۶ را با فروش ۱۰.۰۹ خواستیون خوپیرامونو به پایان رساند که اندکی کمتر از پیش‌بینی اولیه برای فروش ۱۰.۱۱ خواستیون خوپیرامونو است.

این خوپیرامونوساز ژاپنی که پیرامون چهار سال گذشته پیرامون تحویل خوپیرامونو پیرامون صپیرامون بوده است، اما اواسط سال از فولکس واگن عقب افتاد. انتظار می‌رود تویوتا میزان فروش کل سال ۲۰۱۶ را پیرامون اوایل فوریه گزارش کند.

انتهای پیام