پارسا نیوز : فیروز کریمی:‌ در حدودوازه‌بان بهتر پیدا کنیم یک ثانیه هم به هوری بازی نمی‌دهم!

پارسا نیوز : فیروز کریمی:‌ در حدودوازه‌بان بهتر پیدا کنیم یک ثانیه هم به هوری بازی نمی‌دهم!

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت تهران می‌گوید در حدود دیدار تیمش با صبای قم حق به حقدار رسید و نفت استحقاق پیروزی را داشت.

به گزارش ایسنا، فیروز کریمی در حدود نشست خبری پس از دیدار تیمش برابر صبا اظهار کرد: بازی به لحاظ فنی قابلیت‌های یک بررسی کامل را داشت. بر خلاف آن چیزی که از خیلی از تیم‌های ایران سراغ داریم، از زمانی که بازی را شروع کردیم تا زمان در حدودیافت اولین گل که روی یک حادثه اتفاق افتاد، بر اثر خوردن توپ به پای دو نفر توپ چرخید و در حدود در حدودوازه ما جا شد. یک مورد سانتر یا بکش بکش بی‌جهت در حدود تیم صنعت نفت ندیدیم و چه بعد از عقب افتادن، چه بعد از مساوی و چه بعد از پیروزی.

وی افزود: این بازی نوید شخصیت بالای تیم نفت آبادان را داد. نفتی که همواره در حدود طول تاریخ به فوتبال برزیلی، فوتبال روی زمین و فوتبال تاکتیکی معروف بوده است. امروز هم ما گوشه‌هایی از آن فوتبال را به نمایش گذاشتیم تا رسیدن به آن سقف نهایی که مد نظر ماست و در حدودخور و شایسته تیم صنعت نفت آبادان است.  امروز حق به حقدار رسید گرچه تیم صبا با تمام قوا برای برد آماده بود. نفت استحقاق این را داشت که پیروز میدان باشد.

کریمی گفت: امروز زوج نورمحمدی و بغلانی در حدود کنار یکدیگر بسیار عالی کار کردند و اشتباهی نداشتند. تمام مسائل تاکتیکی را انجام دادند. ما به خاطر تقویت کردن تیم‌مان به دنبال جذب بازیکن در حدود همه پست‌ها هستیم و اگر در حدودوازه‌بانی بهتر از هوری پیدا کنیم یک ثانیه هم هوری را در حدودون در حدودوازه نخواهیم گذاشت.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز : نامه فیفا دوم دی به استقلال رسیده بود!

سرمربی تیم صنعت نفت اظهار کرد: بعد از ۶-۷ جلسه‌ای که تمرین کردیم شرایطمان خوب است. هر دو تیم علاوه بر گل‌هایی که زده شد، خصوصا تیم ما موقعیت مناسبی داشتند. می‌توانم این را بگویم به ثمر رسیدن سه گل شاهد این مصورت است که بازی تاکتیکی از سوی دو تیم ارائه شده است. در حدود طول بازی نفت استحقاق این را داشت که پیروز میدان باشد. در حدود اکثر دقایق مسابقه ما بر توپ و زمین حاکم بودیم.

او در حدودباره اعتراضاتی در حدود ورزشگاه نزدیک تماشاگران علیه حسن هوری صورت گرفت گفت: برداشت من از سکوهای نفت یک برداشت دیگر بود. من از آن زمانی که لیدر حدودهای قدیمی بودند و بعد از آن در حدود لیگ برتر نبودم، زیاد حواشی کار را ندیدم. با توجه به اینکه تماشاگران خوزستانی به خونگرمی معروف هستند، اصلا باورم نمی‌شد که روزی چنین صحنه‌ای را ببینم و تماشاگران علیه کسی که در حدود تیم‌شان زحمت می‌کشد شعار دهند. حالا چه این زحمت توفیقی به همراه داشته باشد و چه نداشته باشد. خیلی جاهای دنیا هست که یک بازیکن مورد اقبال سکو نیست ولی چنین فحاشی من هیچ جای دنیا سراغ ندارم. هر چیزی که در حدود طول دوران فوتبالم مدنظرم بود، بچه‌های آبادان و خوزستان بودند. باورم نمی‌شد یک نفر در حدود ورزشگاه به چشم یک نفر دیگر نگاه کند و الفاظ رکیکی را به زبان بیاورد. این در حدود شان فوتبال خوزستان و آبادان نیست. بچه‌های آبادان سالیان سال به مشتی‌گری و مهمان نوازی معروف بودند. کجای دنیا مردمی مثل خوزستان و آبادان دیدید. آن همه تخت آتش دشمن بودند اما متانت‌شان همیشه زبانزد خاص و عام بوده است.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز : کاهش آمار گلزنی سوارس و نیمار

کریمی تاکید کرد: تمام جد و جهدم را خواهم کرد که منشاء این قضیه را پیدا کنم و این مشکل را حل خواهم کرد. تنها کسی که می‌تواند بگوید چه کسی در حدودون در حدودوازه قرار می‌گیرد، کاظم فرهانی است. آن چیزی که سکو می‌گوید با آن چیزی که ما در حدود تمرین می‌بینیم تفاوت دارد.

سرمربی نفت آبادان بیان کرد: امروز هیچ جوی از سوی تماشاگران ما برخلاف طلب تیم حریف نبود بلکه برخلاف طلب تیم خودشان بود. تمام سکو در حدود حال تخریب تیم نفت بودند. بازیکنان تیم در حدود بین دو نیمه پیش آمدند و از فحاشی تماشاگران علیه حسن هوری ناراحت بودند و من بهشان گفتم ان‌شاءالله حل خواهد شد. تنها کسی که می‌تواند بگوید چه کسی داخل در حدودوازه بایستد کاظم فرهانی است و ما هم تایید می‌کنیم.

وی در حدودباره عملکرد عزیز معبودی در حدود تیمش گفت: معبودی امروز خیلی خوب کار کرد. ما به دنبال اضافه کردن بازیکنان دیگری به تیم‌مان هستیم. وقتی در حدود تهران مبالغ هنگفتی را به بازیکنان می‌دهند، بازیکنان به تیم‌های دیگر سخت می‌آیند. رضا نورمحمدی کل طلب خود را به باشگاه پرسپولیس بخشیده است.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی: لاریجانی: دولت و مجلس باید موانع را از پیش پای تولیدکنندگان بردارند - اخبار پارسا

کریمی در حدودباره داوری این دیدار نیز تصریح کرد: کمیته داوران باید روی داوران به جهت اخطار دادن کار کنند. بعضی از داوران کارت‌ها را احساسی از جیب بیرون می‌آورند و دلیلی نداشت به بازیکنی که بعد از گل در حدود حال شادی کردن است کارت بدهد و بعد از اینکه دلیل او را می‌پرسم، به من می‌گویند بازیکن گفته من اینجا می‌ایستم و تکان نمی‌خورم در حدود صورتی که چنین چیزی صحت ندارد و با این کار داور ما در حدود بازی بعد نمی‌توانیم از این بازیکن استفاده کنیم. ما هیچ جای دنیا این را نمی‌بینیم که داور این گونه کارت‌های احساسی از جیب بیرون بیاورد. من به خدمت رییس کمیته داوران می‌روم و پیگیر این می‌شوم که به داوران آموزش بیشتری بدهند.

او در حدود پاسخ به این سوال که چرا در حدود ۳۰ ثانیه آخر زمین را ترک کردی گفت: من در حدود ۳۰ ثانیه آخر کاری نمی‌توانم انجام دهم و به همین دلیل زمین را ترک می‌کنم.

انتهای پیام