پارسا نیوز: مدیر پشت میز نشین نمی خواهیم/ بسیجی و جهادی کارکنیم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پارسا نیوز: مدیر پشت میز نشین نمی خواهیم/ بسیجی و جهادی کارکنیم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، فریدون همتی در حدود جلسه شورای بانکها که روز پنجشنبه در حدود استانداری برگزار شد اظهارداشت: مسئولیت در حدود نظام اسلامی یک فرصت برای خدمت گذاری است و اگر کسی قدر حدود این دوران را نداند هم پیشمان خواهد شد و هم باید پاسخگوی مردم باشد.

استاندار قزوین گفت:وجدان خود را قاضی کنید ولحظه ای فرصت را ازدست ندهیدوبدانید معلوم نیست تا چه زمانی زنده ایم و مسئولیت داریم و اگر زمان را از دست بدهیم دیگر جبران نخواهد داشت.

مدیر پشت میزنشین نمی خواهیم

همتی با انتقاد از برخی مدیران استان تصریح کرد: آنقدر حدود کار در حدود استان داریم و از زمان عقب هستیم که اگر شبانه روز هم کار کنیم باز هم جبران نمی شود و امروز که چشم امید مردم به ما و شماست وظیفه داریم به مطالبات مردم و رهبری پاسخ دهیم در حدودغیر اینصورت حقوق مان هم حلال نیست.

وی اظهارداشت: جمهوری اسلامی فقط کار می خواهد و ما نیز به مدیر پشت میز نشین نیازی نداریم و مدیران باید به جای نشستن در حدود اتاق های در حدود بسته باید سراغ کارآفرینان و سرمایه گذاران و مدیران واحدهای صنعتی و کشاورزی و تولیدی بروند و مشکلاتشان را حل کنند و منتظر حضور مردم باشند.

پیشنهاد ویژه :   پارسا نیوز: نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس مطرح کرد اختصاص ۳۰۰ میلیون دلار برای تأمین آب شرب روستائیان/ لزوم کارآفرینی و ایجاد اشتغال پایدار در روستاها

استاندار قزوین یادآورشد: وظیفه دارم ابتدا به خودم تذکر دهم و سپس به شما مدیران که با همه وجود برای حل مشکلات مردم کار کنید و شب و روز نشناسید در حدود غیر این صورت با مدیران ضعیف و کم کار برخورد خواهیم کرد و مدیران قوی را تشویق می کنیم.

همتی گفت: از معاونان استانداری و مدیران انتظار دارم و تاکید می کنم کارهای معطل مانده را پیگیری کنند شالودها ما می توانیم به جای حل مشکل ۱۰۰۰ واحد صنعتی تا دوبرابر این میزان را جوابگو باشیم و مشکلاتشان را حل کنیم.

وی اضافه کرد: از مدیران هیچ توقع شخصی نداریم و فقط کار در حدود چارچوب قانون می خواهیم و هرجا ضعف ببینیم تذکر می دهیم و هرجا نقطه قوتی دیدیم تقدیر می کنیم.

مصوبات سفر رئیس جمهور پیگیری شود

استاندار اظهارداشت: مدیران باید مصوبات سفر رئیس جمهور را پیگیری کنند و با استفاده از ظرفیت نمایندگان هرجا مشکلی داشتند به ما منتقل کنند تا آن را حل کنیم.

پیشنهاد ویژه :   تفریحی و گردشگری: آلبوم «عاشق کیست» با صدای «شهرام ناظری» منتشر شد

وی اضافه کرد: ما در حدود استان مانند یک هیئت دستگاه اجرا کوچک هستیم و اگر نتوانیم مشکلات خود را حل کنیم از ضعف ماست لذا باید نوع نگاه و تفکر ما بی ثبات کردن کند تا به نتیجه برسیم.

مدیران کوتاهی کنند در حدود آسیبهای اجتماعی سهیم هستیم

همتی گفت: اگر نتوانیم شغل ایجاد کنیم و بعلت بیکاری جوانی معتاد، بزهکار و یا خلافکار شود همه ما در حدود بروز این آسیبهای اجتماعی سهیم هستیم و باید شرمنده شویم.

استاندار از مدیران بانکها خواست با تسهیل در حدود امور وام گیرندگان و تولیدکنندگان در حدود مسیر توسعه استان همراهی کنند.