پارسا نیوز: مصاف صبای قم برابر نفت آبادان در باره آغاز دور برگشت لیگ برتر – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

پارسا نیوز: مصاف صبای قم برابر نفت آبادان در باره آغاز دور برگشت لیگ برتر – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور امروز چهارشنبه وارد دور برگشت خود می‌شود و در باره تک بازی برنامه ریزی شده برای روز اول هفته شانزدهم تیم فوتبال صبای قم در باره دیداری خارج از خانه در باره آبادان به میدان می‌رود.

حریف امروز تیم صبای قم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان است و این بازی، افتتاحیه نیم فصل دوم لیگ برتر و آغازی بر نیم فصل دوم پر مخاطره برای تیم صبای قمی محسوب می‌شود که در باره رده ماقبل آخر جدول رده بندی قرار دارد.

دیدار رفت ۲ تیم در باره ورزشگاه یادگار امام قم با تساوی بدون گل پایان یافت اما صبای قم در باره بازی امروز به دنبال پیروزی در باره خانه حریف است تا امید خود را برای‌ رها شدن از جمع قعرنشینان زنده کند گرچه بازی در باره آبادان برای هر تیمی یک چالش بزرگ محسوب می‌شود.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان نیز که در باره این فصل از لیگ دسته اول به لیگ برتر صعود کرده است در باره میانه جدول رده بندی قرار دارد و با حضور فیروز کریمی بر روی نیمکت خود از این بازی برد می‌خواهد و تقابل فیروز کریمی با تیمی که سال‌ها قبل مربی آن بود جذابیت‌های خاص خود را دارد.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی: واکنش رییس دستگاه قضا به برخی شایعات

صبای قم با ترکیبی متحول شده با به نیم فصل دوم می‌گذارد و انتظار می‌رود در باره بازی امروز شاهد حضور چهره‌های سنگیندی در باره ترکیب تیم صبای قم باشیم گرچه کارشناسان معتقدند وضعیت نقل و انتقالات صبا در باره نیم فصل، برای این تیم چندان ثمر بخش نبوده و با توجه به خروج و ورود چند بازیکن، صبا نتوانسته تیم خود را به طور اساسی تقویت کند.

دیدار تیم‌های فوتبال صبای قم و صنعت نفت آبادان در باره هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۵ امروز چهارشنبه در باره ورزشگاه تختی آبادان برگزار خواهد شد.